Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Systemy do szafek podblatowych gwarantują porządek i łatwy dostęp do produktów i akcesoriów przechowywanych na wyspie. Fot. Peka, na zdjęciu linia Snello

Systemy do szafek podblatowych gwarantują porządek i łatwy dostęp do produktów i akcesoriów przechowywanych na wyspie. Fot. Peka, na zdjęciu linia Snello
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 28 kwi 2016 11:57 (aktualizacja: 28 kwi 2016 13:51)

Praktyczna kuchnia. Zobacz, jak urządzić funkcjonalną wyspę

Wyspa kuchenna to bardzo praktyczny element wyposażenia kuchni. Zobaczcie, jak ją urządzić, aby była funkcjonalna.

Wyspa kuchenna postrzegana jest wciąż jako coś innowacyjnego, wymykającego się utartym schematom aranżacji wnętrz w naszym kraju.

Przede wszystkim jej zadaniem jest całkowite przeorganizowanie przestrzeni kuchennej. Wyspa oznacza też zupełnie inne podejście do pracy w kuchni, do rozmieszczenia poszczególnych szafek, a co za tym idzie do ergonomii i co może wydawać się zaskakujące - również do komunikacji.

Ulokowana w centrum wyspa w większym stopniu sprzyja wspólnej pracy w kuchni. Integruje gości, aktywizuje domowników i zachęca do czynnego biesiadowania - przy tak modnym teraz - wspólnym gotowaniu!

Wykorzystanie miejsca pod blatem roboczym wyspy kuchennej może być różnorodne. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemów akcesoriów do mebli kuchennych, które dają szybki, łatwy i bezkolizyjny dostęp do ukrytych w wyspie zakamarków.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA