Fot. Praktiker

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Praktiker
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
16 maj 2016 12:11

Sposób na metamorfozę wnętrza - szybko i gustownie

Aby poczuć odświeżającą zmianę, a przy tym nie stracić całego wolnego czasu i nie uszczuplić zanadto portfela, wystarczy postawić na charakterystyczne szczegóły.

Wiosną aż rozpiera nas energia, żeby zmienić coś w naszym otoczeniu, zainspirować się otaczającą przyrodą i wprowadzić do mieszkania wymarzony styl. Ale myśl o drogim i czasochłonnym remoncie skutecznie odbiera nam zapał. Dobra wiadomość jest taka, że aby poczuć odświeżającą zmianę, a przy tym nie stracić całego wolnego czasu i nie uszczuplić zanadto portfela, wystarczy postawić na charakterystyczne szczegóły.

Zacznij od wyboru różnorodnych tkanin dekoracyjnych. Parę współgrających ze sobą dodatków takich jak pled na łóżko i poduszki z ciekawym motywem spowodują, że każde pomieszczenie nabierze nowego wyrazu. Śmiało łącz kolory i rozmaite wzory. W tym sezonie postaw na odcienie szarości zestawione z bielą, czernią i niebieskim. Chłodne barwy odpowiednio skomponowane również mogą uczynić wnętrz przytulnym.

Stylizację pokoju dopełnisz odpowiednio dobraną lampą, zegarem czy też kolorową grafiką lub fototapetą. Jeśli poza wprowadzeniem takich elementów zdecydujesz się jeszcze na przestawienie mebli, z pewnością uzyskasz spektakularny rezultat, nie obciążając przy tym rodzinnego budżetu.

Te na pozór niewielkie zmiany całkowicie odmienią charakter twojego mieszkania i pozytywnie wpłyną na nastrój podczas długich zimowych wieczorów. Masz mnóstwo możliwości, nie bój się zatem eksperymentować i baw się w stylistę.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH