Fot. Hefra

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. Hefra
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
22 gru 2016 09:32

Srebrne trendy w dekoracjach świątecznych

Kolor srebrny od wielu lat gości w domach w formie świątecznych dekoracji oraz zastawy stołowej na wyjątkowe okazje. Zobaczcie jak pięknie się prezentuje.

Świąteczny stół to jeden z najważniejszych elementów świąt Bożego Narodzenia. Przy nim gromadzi się i zasiada cała rodzina. To na nim znajduje się 12 potraw symbolizujących dostatek i szczęście. Warto zadbać, aby jego dekoracja była wyjątkowa. W tym celu wystarczy niewiele – drobne akcenty sprawią, że stół wprawi rodzinę i bliskich w świąteczną atmosferę.

Sztućce

Idealnym srebrnym akcentem, a jednocześnie praktycznym i niezbędnym na stole są sztućce. Nadają one niepowtarzalny charakter potrawom, podkreślając wyjątkowość spotkania. Ich doskonałym przedstawicielem są produkty sygnowane marką Hefra, wykonane ze srebra lub posrebrzane, które tworzą doskonałą oprawę świątecznych dań.

Galanteria

Nie bez znaczenia jest także galanteria stołowa, stanowiąca uzupełnienie świątecznego nakrycia. To element będący biżuterią dla stołu, która tworzy wyjątkową atmosferę, pełną dobrego smaku. Przedmioty Hefry takie jak patery, świeczniki lub cukiernice, wykonane ze szlachetnego kruszcu odbijają blask świątecznych lampek, wprowadzając biesiadników w niezwykły, magiczny, wigilijny i świąteczny klimat.

Srebra na prezent

Wyroby ze srebra sprawdzą się nie tylko jako dekoracja, ale również jako bożonarodzeniowy prezent. Srebro podarowane bliskiej osobie doceni jej obecność, jest wyrazem szacunku i podziękowania. W dodatku wykonany grawer na wyrobach Hefry nada podarunkowi niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Taki prezent to sentymentalna i niezastąpiona pamiątka, która pozostanie w pamięci na lata.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH