Święta w nowoczesnej aranżacji. Fot. HK Living /  Dutchhouse.pl

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Święta w nowoczesnej aranżacji. Fot. HK Living / Dutchhouse.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
23 gru 2016 08:26

Stół na święta: dla miłośników nowoczesnej aranżacji

Zwolennicy nowoczesnych wnętrz przed świętami czy innymi wyjątkowym okazjami nierzadko mają problem z nakryciem stołu.

Chodzi bowiem o to, aby zastawa podkreślała uroczysty charakter chwili, a zarazem pasowała do stylu wystroju. Tego pierwszego kryterium z pewnością nie spełniają używane na co dzień zwykłe naczynia, a drugiego – klasyczna porcelana. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Proponujemy sięgnąć po nową kolekcję ceramiki firmy HK Living. Prostą, a jednocześnie niezwykle wyrafinowaną. Wprost stworzoną do oszczędnie urządzonych wnętrz! To artystyczne naczynia inspirowane zapewne wyrobami z pradziejów naszej cywilizacji. Do takiego wniosku skłaniają ich nieregularne formy i niewyrównane krawędzie, przez co wyglądają jakby zostały ulepione przed wynalezieniem koła garncarskiego. Piękne w swojej niedoskonałości.

Ale jeszcze piękniejsze są pokrywające je cieniowane szkliwa, harmonijnie przechodzące od ciemniejszych tonów po jaśniejsze, które z kolei luźno nawiązują do trendów z lat siedemdziesiątych XX wieku. Oko cieszy również ich kolorystyka, utrzymana w gamie błękitów, zieleni i szarości. Barwy różne, ale znakomicie komponujące się ze sobą.

Nie trzeba więc trzymać się tylko jednej palety barw. Można skompletować zastawę ze wszystkich trzech bez obawy, że popełnimy aranżacyjny błąd.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH