Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Świąteczny stół. Fot. Lidl

Świąteczny stół. Fot. Lidl
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 19 gru 2016 10:00

Świąteczny stół - piękna porcelana i sztućce

Stół to ważny element nie tylko codziennych posiłków, ale także uroczystych wieczerzy, takich jak Wigilia.

W tym szczególnym dniu, warto zadbać o jego wyjątkową oprawę. Już od soboty 17 grudnia we wszystkich sklepach Lidl pojawi się zastawa obiadowa i kawowa z najwyższej jakości porcelany Gallo Design od Villeroy&Boch Group oraz ekskluzywna kolekcja sztućców i garnków marki Gerlach, które idealnie sprawdzą się również jako świąteczny prezent.

Kompozycja klasyki i nowoczesności

Elegancko przyozdobiony stół to jeden z najważniejszych elementów świątecznej atmosfery. Warto przy tej okazji pamiętać nie tylko o nastrojowych ozdobach, ale i gustownych sztućcach czy zastawie. Elegancką aranżację świątecznego stołu stworzą m.in.: oryginalne sztućce Onda charakteryzujące się delikatną, smukłą linią. Odrobiny nowoczesności na świątecznym stole doda delikatny zestaw Slender, natomiast sztućce Muza to idealne połączenie subtelnego kształtu i elegancji. 

Praktycznie i z gustem

Elegancji i magicznej atmosfery przy świątecznym stole doda odpowiednio dobrana zastawa stołowa. Idealna do wspólnej świątecznej kolacji będzie składająca się z 12 elementów zastawa obiadowa. Natomiast 18-elementowy zestaw kawowy sprawdzi się do zwieńczającego posiłek deseru. Oba komplety zostały przystosowane do kuchenek mikrofalowych oraz do mycia w zmywarce, co sprawia, że łączą w sobie piękno oraz funkcjonalność.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA