Wielkanocny stół - pomysły na aranżacje. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Wielkanocny stół - pomysły na aranżacje. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 marz 2018 14:56

Świąteczny stół - piękne aranżacje na Wielkanoc

Elegancko zaaranżowany wielkanocny stół to zapowiedź nadchodzących świąt. Ten obfitujący w spotkania rodzinne czas to chwile pełne radości, pozytywnej energii i szczęścia. Jak sprawić, aby zyskały zachwycającą aranżację?

Wyjątkowa porcelana i piękne szkło od Fyrklövern podkreślą niepowtarzalny klimat wspólnych posiłków i sprawią, że cudowna atmosfera i wspomnienia na długo pozostaną w pamięci i sercu gości oraz domowników.

Blask złota

Zastawa Diamond zdobiona ręcznie 18-karatowym złotem lśni na stole niczym najpiękniejsza biżuteria, a diamentowe inspiracje można odnaleźć w każdym, nawet najmniejszym elemencie serwisu.

Zobacz także: Okap w kuchni - zobacz jak urządzić strefę gotowania

Królewski blask porcelany w połączeniu z kryształowymi szklankami oraz kieliszkami do wina z unikalnej kolekcji szkła Crystal Diamond to kwintesencja elegancji i luksusu. Wytworny charakter świątecznego posiłku podkreślą świeże kwiaty i subtelne wielkanocne stroiki. Tak przygotowany stół stanie się miejscem dla niezwykłych i pełnych ciepła rodzinnych chwil w podniosłej atmosferze.

Rodzinna atmosfera

Nowoczesna, a jednocześnie niezwykle wytworna porcelana Victoria to spełnienie marzeń o romantycznej i rodzinnej atmosferze, towarzyszącej nam podczas Świąt Wielkiej Nocy. Unikalne wzornictwo w połączeniu z subtelnym, wijącym się jak wstęga na białej porcelanie dekorem z
18-karatowego złota, idealnie komponują się ze szlachetnością białego obrusu, tworząc klasyczną i elegancką kompozycję. Tak przygotowany świąteczny stół, ozdobiony kolorowymi kwiatami i pisankami, to pełna harmonii zachwycająca obietnica wyjątkowej, niezapomnianej świątecznej W

W królestwie pasteli

Niezwykle romantyczna pastelowa aranżacja świątecznego stołu oddaje cudowne ciepło, bliskość i urok wspólnych chwil. Serwis Sonja - nowość zainspirowana złotą rocznicą ślubu norweskiej pary królewskiej: Sonji i Haralda, to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Zastawa Moments została zaprojektowana, aby celebrować pasję życia oraz niekończącą się miłość do rodziny.

Czas Wielkanocy to wyjątkowy moment, który daje wyraz tym wspaniałym uczuciom, a piękna porcelana i odświętnie przystrojony stół zapewniają im elegancką i , doniosłą oprawę. Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł stworzą pełną subtelności i wyrafinowania wielkanocną aranżację.

Nieodłączne kwiaty

Radosne wiosenne świętowanie zyska piękną oprawę, gdy nakryty z wyjątkową dbałością stół ozdobimy bukietami świeżych kwiatów. W poszukiwaniu wytworności i wyjątkowej elegancji doskonale sprawdzi się ekskluzywny serwis Celebration o lekko falistym kształcie, ozdobiony subtelnym, ręcznie nanoszonym wzorem z platyny w eleganckim odcieniu błyszczących szarości, którego niezwykła finezja dopełni całości wielkanocnej aranżacji.

Serwis Polska 100 to wyjątkowa nowość dla poszukujących porcelany o ponadczasowym charakterze. Stylowa, dekorowana 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną zastawa będzie najlepszym dopełnieniem stołu zarówno podczas świętowania Dnia Niepodległości jak i ważnych świąt i rodzinnych uroczystości w ciągu całego roku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH