Salon po metamorfozie. Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Salon po metamorfozie. Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 cze 2017 08:40

Szybka metamorfoza wnętrza - poznaj proste sposoby

Zamiast całkowitego remontu można wykonać drobniejsze prace jak malowanie szafek czy glazury, by nadać pomieszczeniu zupełnie nowy wygląd. Po takim odświeżeniu kuchnia, salon lub łazienka zmienią się nie do poznania.

Oto kilka propozycji na szybkie i łatwe sposoby na efektowną metamorfozę domowych wnętrz przy użyciu przyjaznych dla zdrowia i środowiska farb.

Inspirująca metamorfoza w kuchni

Kuchni przydałaby się mała renowacja? Z powodzeniem możesz przemalować kafelki nad blatem i niemodne już wzory i odcienie zmienić na bardziej współczesny styl. Nadaj też nowe życie szafkom kuchennym – ich kolor zupełnie odmieni wygląd całego pomieszczenia. Decydując się na biel, wprowadzisz powiew świeżości, który zainspiruje do kulinarnych wyzwań.

Nowa twarz salonu

Może znudził Ci się już wygląd salonu, ale to jeszcze nie czas na gruntowny remont? Wystarczy kilka trików, by pokój dzienny przy mniejszych nakładach czasu i pieniędzy zyskał zupełnie inny wyraz. Zamiast wymieniać drewnianą podłogę, która czasy świetności ma już za sobą, wystarczy pomalować ją farbą Tikkurila Betolux Akva na jeden z 13 tysięcy odcieni, a na nowo zachwyci swym urokiem. Postaw też na zmianę kolorów ścian, a nawet drzwi. Serce domu będzie znów tętnić życiem, zapraszając już od progu na spotkania w salonie i rozmowy z najbliższymi.

Łazienka w kolorze

Łazienka też wymaga odświeżenia, ale skuwanie glazury to ostatnia rzecz, na jaką masz ochotę? Pomaluj płytki na inny kolor, a przy niewielkich nakładach pracy stworzysz swoje domowe spa w nowoczesnym wydaniu. Odnów też elementy dekoracyjne, np. ramę lustra, tworząc ciekawy akcent i dopasowując go do całości aranżacji.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH