Drzwiczki lodówki pokrywa tablica - czarna na górze i ciemnoszara na dole. Fot. Miele

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Drzwiczki lodówki pokrywa tablica - czarna na górze i ciemnoszara na dole. Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
10 maj 2016 10:34

Tablica w kuchni: 5 świetnych rozwiązań

Tablica w kuchni jest bardzo praktycznym dodatkiem. Pozwoli zapisać przepisy, listę zakupów czy zostawić wiadomość bliskim.

Tablica w kuchni to świetny dodatek do aranżacji wnętrza. Przydatna, gdy chcemy szybko dopisać jakiś produkt do listy zakupów, mieć pod ręką przepis na właśnie sporządzaną potrawę. Zachęca również do nietuzinkowego komunikowania się z bliskimi, rysowania humorystycznych rysunków czy pozostawiania sobie krótkich wiadomości w wesołym tonie. 

Na ścianie w kuchni możemy powiesić zwykłą tablicę, ale równie dobrze możemy wybrać także jedno z bardziej nowoczesnych rozwiązań. A jest ich kilka. Bardzo popularna w ostatnich latach stała się farba tablicówka. Malując nią ścianę zamieniamy jej powierzchnię w tablicę, po której możemy swobodnie pisać kredą, a w przypadku niektórych produktów również przyczepiać do niej magnesy. 

Możemy również wybrać gotowe fronty meblowe, których powierzchnię pokrywa tablica. Tablicowe drzwiczki możemy również znaleźć wśród oferty niektórych producentów sprzętów AGD. Niedrogim i prostym rozwiązaniem są natomiast naklejki tablicowe, które możemy przykleić na ścianę, front lodówki czy choćby fronty meblowe. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH