Fantazyjna betonowa forma, która służyć może jednocześnie za donicę na kwiaty i towarzyszące jej siedziska. Fot. Margraf

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fantazyjna betonowa forma, która służyć może jednocześnie za donicę na kwiaty i towarzyszące jej siedziska. Fot. Margraf
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
13 maj 2016 12:36

To jest modne! Meble z betonu

Betonowe meble stanowić mogą ciekawe uzupełnienie zarówno aranżacji ogrodu, jak i salonu.

Beton jest ostatnimi czasy wszędzie - powraca na elewacje budynków, wkracza na posadzki do wnętrz mieszkań i domów, zdobi ściany salonów, łazienek i kuchni. Nic w tym dziwnego bo jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który wpisuje się idealnie we współczesną modę na minimalizm i loftowe klimaty. 

Z betonu mogą powstawać również meble - zarówno te przeznaczone do wnętrz, jak i meble na taras i balkon. Beton dobrze znosi zmianę warunków atmosferycznych - nie musimy chować betonowych mebli w pośpiechu podczas nagłego deszczu. Meble takie mogą przybierać najróżniejsze kształty - od typowych stolików kawowych, do oryginalnych mebli w kształcie plastrów miodu czy fantazyjnych figur geometrycznych. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marylka, 2016-12-05 20:06:19

    To prawda to wielki come back betonu. Jednak mnie się podobają wyłącznie betonowe dodatki, bo taka betonowa półka czy ściana to już nie, coś skromnego proponuje, na przykład u siebie w salonie mam betonowe doniczki.

POLECAMY W SERWISACH