Stolik Street 1.500 zł, sofa David 7.990 zł, fotel Dean 2.290 zł. Miloo Home. Fot. Miloo / House&more

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Stolik Street 1.500 zł, sofa David 7.990 zł, fotel Dean 2.290 zł. Miloo Home. Fot. Miloo / House&more
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 cze 2016 08:26

Urządzaj w stylu nowojorskim – nowa kolekcja mebli

Wnętrza w stylu nowojorskim są harmonijne i eleganckie. To wysublimowane
połączenie wzorów klasycznych z uwspółcześnionymi.

Styl ten występuje w wielu wariacjach, ale każda z nich tworzy wnętrze przytulne i ponadczasowe.

Do stworzenia aranżacji w pełnym splendoru stylu nowojorskim sprawdzą się meble i akcesoria marki Miloo Home. Kolekcja City to seria stolików kawowych i bardzo popularnych za oceanem konsol. Meble posiadają efektowne błyszczące ramy pokryte chromem i szklane blaty. Doskonale komponują się z nimi fotele Dean I Trocadero o opływowych kształtach i charakterystycznych przeszyciach tapicerowanych krawędzi.

W eleganckim apartamencie nie powinno zabraknąć również klasycznych mebli. Dobrze sprawdzi się komoda Castilla z nowej kolekcji Verandah, wykonana z czernionej brzozy. Tradycyjny styl ma również biblioteka Loft z metalową ramą i drewnianymi półkami. Duża ilość dodatków, to absolutna konieczność w nowojorskim apartamencie. Aranżację uzupełniają lampy, poduszki, wazy, tace, lampiony. A także drobne meble, jak pufy, stoliki boczne i kawowe, jak na przykład Malgart w miedzianym wykończeniu.

Styl nowojorski lubi symetrię, ale nie mam w nim miejsca na meble w kompletach. Otwiera to pole do popisu dla własnej wyobraźni i umiejętności dekoratorskich.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH