Drzwi z kolekcji Inez. Fot. RuckZuck

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Drzwi z kolekcji Inez. Fot. RuckZuck
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: RuckZuck
23 sie 2017 09:19

Urządzamy wnętrze - zobacz nowe kolekcje drzwi

Oczekiwania wobec drzwi są różne w zależności od miejsca przeznaczenia skrzydła. Inne będą w stosunku do modeli zewnętrznych, a inne wobec wewnętrznych. Wszystkie jednak powinny być ozdobą domu i tworzyć z nim zgraną całość.

Drzwi wejściowe są wizytówką domu i inwestycją na lata. Na rynku dostępne są skrzydła drewniane i metalowe. Pierwsze z nich cenione są za naturalny materiał wykonania, który stanowi świetny izolator termiczny. Drugie są z kolei uważane za mocne, bezpieczne, odporne na warunki atmosferyczne, a ich wytrzymała konstrukcja chroni przed złodziejami.

Drzwi wewnętrzne natomiast są często wykonane z płyty HDF, która gwarantuje stabilność konstrukcji. Powierzchnia skrzydła jest gładka lub imituje naturalne drewno. Wykończona może być farbą, fornirem lub laminatem.

Ciekawe propozycje drzwi zewnętrznych posiada firma RuckZuck, której marka SENTIS wzbogaciła się o kilka nowości. Kolekcja drzwi wejściowych o drewnianej konstrukcji zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa domowników, dzięki solidnej budowie skrzydła i antywłamaniowym zabezpieczeniom (przymyk antywyważeniowy, dwa zamki, a także dostosowanie pod wkładki asymetryczne). Sześć propozycji dostępnych jest w kilku pięknych dekorach: antracyt, orzech, dąb ciemny, dąb złoty.

Marka SENTIS oferuje także produkty, które powstały z myślą o zwolennikach metalowych rozwiązań. Skrzydło i ościeżnica zostały pokryte najwyższej jakości laminatem PCV, który wpływa na wieloletni, niezmienny wygląd. Bezpieczeństwo gwarantują dwa trójryglowe zamki, wkłady antywłamaniowe klasy B i szyldy AXA. Osiem kolekcji o szerokiej palecie dekorów (od białego, poprzez dębowe, antracytowe, aż po wenge) ułatwia wybór wymarzonego modelu. Drzwi są dostępne w trzech seriach: SERGIO (antywłamaniowe), FAUSTO (energooszczędne) oraz TIMOTEO (akustyczne).

Do oferty marki SENTIS dołączyły również trzy nowe kolekcje drzwi wewnętrznych. Lope to estetyczna propozycja, wzbogacona aplikacjami w formie matowych szkieł. Zapewniają one częściowy dostęp światła, wprowadzając tym samym nutę tajemniczości do wnętrza. Linię Diego wyróżniają z kolei oryginalne akcenty w postaci fornirowych wstawek. Cayo zdobią geometryczne przeszklenia, dostępne w dwóch kolorach: biały polar oraz bazalt. Powierzchnia wszystkich wymienionych modeli jest idealnie gładka, pokryta lakierem PU, który nadaje całości piękny wygląd.

RuckZuck.biz sp. z o.o.
Zwonowice, ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
email: biuro@ruckzuck.pl

www.ruckzuck.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH