Wspomnienia podróży zaklęte we wnętrzach. Fot. Bonami.pl

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Wspomnienia podróży zaklęte we wnętrzach. Fot. Bonami.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 sie 2017 11:38

Wakacyjne wnętrza: inspiracje przywiezione z podróży

Podróże uczą nas obcowania z innymi kulturami, pozwalają poznawać nieznane smaki i miejsca. To nie tylko czas na odpoczynek, ale na kształtowanie naszej osobowości, poszerzanie horyzontów i zbieranie chwil czy historii, którymi będziemy mogli dzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

Wspomnienia zaklęte są nie tylko w zdjęciach, ale także w przywiezionych pamiątkach czy w przedmiotach, które przywodzą nam na myśl dalekie, egzotyczne eskapady lub krótkie, szalone wyjazdy. Jak wakacyjne przygody przełożyć na inspiracje w naszym wnętrzu podpowie Joanna Makul, ekspert Bonami.pl.

Bez względu na destynację – góry, jeziora, morza, małe czy duże miejscowości obfitują ekscytującymi atrakcjami, które możemy przenieść do naszych mieszkań. W ten sposób cały rok będziemy mogli poczuć się jak w czasie podróży – odkrywając piękno czarujących miejsc zaklęte w meblach, dodatkach czy dekoracjach.

Codzienna radość ukryta jest w szczegółach. Pościel, pod którą budzimy się każdego dnia i układamy się wieczorem powinna być nie tylko wykonana z najwyższej jakości materiałów, ale także posiadać wzory, które nas ukoją i poprawią humor. Pościel ozdobiona mapą pomożemy snuć plany na kolejne ekscytujące podróże.

Jeżeli wróciliśmy właśnie z ciepłych krajów i wciąż tęsknimy za błękitną wodą i piaszczystym brzegiem wspomnienia przywróci nam lemoniada wypita w szklance ozdobnej flamingi. Takie wzory przeniosą nas na przepiękne plaże Aruby. Z pewnością poczujemy przypływ słońca nawet w pochmurne jesienne czy zimowe dni.

Akcesoria, takie jak nie tylko przypomną nam klimat podróży, ale sprawią, że poczujemy się jak na wakacjach. Girlanda świetlna z kolei doda uroku każdemu ogrodowi lub balkonowi. Wyjątkowy klimat zaskoczy gości w trakcie przyjęcia, a także pomoże nam się zrelaksować w samotne popołudnia.
Wypoczynek bez wyśmienitego jedzenia nie może się udać. 

Podróżnicze akcesoria lub dodatki z egzotycznymi, folklorystycznymi wzorami są także doskonałym pomysłem na prezent, jeżeli chcemy komuś podziękować, wyrazić wdzięczność lub złożyć urodzinowe czy imieninowe życzenia, np. kartki ozdobione flamingami, owocowymi drinkami i palmą. Wyjątkowy design sprawi, że zachwycimy każdego obdarowywanego, a dodatkowo wpiszemy się w klimat hawajskiej imprezy. Podróżnika możemy obdarować mapą, na której będzie mógł kreślić swoje przyszłe podróże i zaznaczać odwiedzone miejsca.

Podróżnicze akcesoria są źródłem inspiracji, którą możemy wykorzystać w trakcie urządzania mieszkania lub podczas planowania kolejnych szalonych wakacji. Z pomocą dodatków dostępnych w klubie zakupowym Bonami w pewnością stworzymy wyjątkowe wnętrze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH