Wiosenna inwazja koloru. Fot. Annie Sloan

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wiosenna inwazja koloru. Fot. Annie Sloan
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
30 kwi 2018 10:45

Wiosenna metamorfoza wnętrz - postaw na inwazję koloru

Wiosna oznacza barwy. Po długiej zimie, która wytrawia krajobraz do szaro-buro-stalowej palety, następuje eksplozja soczystych zieleni, żółci, fioletów i pudrowych pasteli.

Energia wstrzykiwana w nasze organizmy dzięki promieniom słońca, nastraja do porządkowania, dokonywania mniejszych i bardziej spektakularnych metamorfoz. Annie Sloan inspiruje, jak i jaki kolor najlepiej zaprosić o tej porze roku do naszych wnętrz. 

Paleta farb Wall Paint spodoba się wszystkim zmęczonym depresyjną zimową aurą i wciąż silną w projektowaniu domów dyktaturą bieli. Znajdziemy w niej kolory, dzięki którym stworzymy zjawiskowe, oryginalne wnętrze. Annie Sloan zachęca, by otworzyć się na ciemne odcienie. Butelkowa zieleń Amsterdam Green i głęboki morski denim Aubuson Blue są doskonałym odzwierciedleniem aktualnie obowiązujących trendów. U niektórych mogą budzić obawy, bo intensywne barwy zakodowane są w naszej kulturze jako ryzykowne, zmniejszające optycznie pomieszczenie. Annie Sloan rozprawia się jednak z tym stereotypem, pokazując jak fantastycznie tworzą nastrój, stają się tłem dla mebli, roślin, czy dzieł sztuki. Zestawia je swobodnie z niezwykle wiosennymi pastelami – pudrowym różem, pistacjową zielenią, cytrynową żółcią i błękitem, tworząc iście wiosenne kompozycje.

Jeśli chodzi o techniczne właściwości Wall Paint jedną z największych zalet farb tej linii jest brak konieczności specjalnego przygotowywania podłoża, które nimi malujemy. Wall Paint ma gładką konsystencję i można ją nakładać zarówno pędzlem, jak i wałkiem. Łatwo usuniemy z niej wszystkie zabrudzenia. Nadaje sufitom i ścianom luksusowe, matowe wykończenie o subtelnym połysku. 

Zobacz także piękny apartament ze szmaragdowym akcentem

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH