Kolekcja New England to świeże spojrzenie na styl brytyjski. Fot. Miloo Home/ House&Moore

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekcja New England to świeże spojrzenie na styl brytyjski. Fot. Miloo Home/ House&Moore
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 paź 2016 12:19

Wnętrza w stylu brytyjskim: zobacz nową kolekcję mebli i dodatków

Klasyczne meble, lampy i dodatki doskonale będą pasować zarówno do surowych, loftowych wnętrz o „męskim” charakterze, jak również do eleganckich aranżacji w stylu glamour.

Kolekcja New England to świeże spojrzenie na styl brytyjski. W najnowszej kolekcji marki Miloo Home dostępnej w salonach marki HOUSE&more dominują ciepłe brązy i beże skontrastowane ze zgaszonymi błękitami czy butelkową zielenią.

Na uwagę zasługują naturalne materiały wykorzystane do stworzenia modeli z linii New England. Miękkie siedziska – fotele, kanapy, pufy – obite zostały naturalną skórą w kolorze koniakowym lub welurem. Z kolei w lekkich w formie bibliotekach i komodach zestawione zostały ze sobą surowe drewno, metal lub szkło. Odwołującą się do klasyki kolekcję uzupełniają starannie dobrane dodatki.
Są wśród nich przykuwające uwagę dekoracyjne wiosła z drewna akacjowego oraz niewielkie kolorowe stołki zdobione dużymi cyframi.

W New England znajdziemy niewielkie wyplatane kosze oraz całą gamę naturalnych tkanin i dywanów. Z kolei oryginalne dekoracyjne figurki i ceramika dostojnie połyskują miedzianymi lub mosiężnymi elementami. Nie mogło również zabraknąć budujących nastój eleganckich lamp stołowych z ceramicznymi, szklanymi lub drewnianymi podstawami. New England jest kolekcją pełną kontrastów, jednak zachowującą harmonię i spójność. To propozycja dla osób poszukujących odważnych, wyrazistych rozwiązań.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH