Fot. HOUSE&more

Zobacz galerię [24 zdjęć]

Fot. HOUSE&more
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 maj 2017 09:47

Wnętrze w stylu marynistycznym - zobacz inspiracje

Lato to idealny czas by w naszych wnętrzach pojawił się styl marynistyczny. Jasne meble, dodatki z morskimi i żeglarskim motywami oraz naturalne materiały pasują niemal do każdego wnętrza.

Charakterystyczna dla stylu marynistycznego jest biel i jasne beże urozmaicone pastelowymi dodatkami nawiązującymi do barw morskich głębin. Na tkaninach pojawiają się charakterystyczne dla stylu morskiego motywy – granatowe i niebieski pasy, przywołujące kolory ubrań wilków morskich, czy zabawne nadruki głębinowych stworzeń.

Wnętrze, któremu chcemy nadać charakter kojarzący się z wakacyjnym klimatem, nie może obejść się bez akcesoriów inspirowanych żeglarstwem. Kotwice, wyplatane z wikliny koła ratunkowe czy szkło ozdobione surowym, grubym sznurkiem bezsprzecznie kojarzą się z portem jachtowym i sprawdzą się jako niebanalne dodatki. Ciekawą propozycją HOUSE&more są dekoracyjne figurki w kształcie rozgwiazd, koników morskich i koralowca. Uzupełnieniem takiej pełnej luzu aranżacji może być klasyczna zastawa i sztućce lub białe patery w kształcie ryb.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH