• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 sty 2009 10:03

Zrobić na szaro

Szarość wreszcie przestaje być na "szarym końcu"

Szarość wreszcie przestaje być na “szarym końcu”. Dotąd spychana na margines przez czerwienie i inne, bardziej drapieżne kolory, w tym sezonie wygrywa wojnę! Wydobywa się na plan pierwszy. Subtelna, tajemnicza, bogata w odcienie, ma wiele do zaoferowania... Dywan Novos, wykonany ze stuprocentowej wełny. Faktura nie tylko kusząca dla stóp... ale i bardzo dekoracyjna. Doskonałe tło dla równie niebanalnych mebli i dodatków we wnętrzu. Dostępne wymiary: 140x200 lub 170x240 cm. Cena: od 2.064 zł, BoConcept.
BoConcept
fot. BoConcept
Biały wzór na czarnym zagłówku łóżka Wake nie pojawił się tu przypadkowo. To bardzo modny w tym sezonie duet kolorytsyczny. Dla podgarzanie atmosfery w sypialni proponujemy szarą, namiętną satynową pościel. Cena: łóżko – od ok.6.600 zł, Calligaris.
Calligaris
fot. Calligaris
Zestaw – stół i krzesła, włoskiej firmy Presotto, wprowadzi do wnętrza trochę tajemnicy. Dąb szary intryguje ,,niedopowiedzianym” odcieniem, a dobranie dodatków do mebli, w tonacjach szarości i srebra, stanie się wyrafinowanym dopełnieniem całości. Cena: stół – od 8.200 zł, krzesło – od. 2.280 zł, CasaNova Collection.
CasaNova Collection
fot. CasaNova Collection
Wazy (proj. A. Probyn, Habitat) doskonale prezentują sie w zestawie, jak również solo. To ascetyczna, ale bardzo efektowna dekoracja. Brzegi naczynia, wykonanego z ,,surowej” kamionki, zostały pokryte połyskującą emalią. Cena: od. 75 zł/szt., Hoft.
Hoft
fot. Hoft
Fotel NUBE (Stua) to hit ostatnich targów w Walencji. Obicie w dwóch odcieniach szarości – bardzo jasnym oraz nieco ciemniejszym, w połączeniu ze stalową chromowaną bazą, daje elegancki zestaw. A forma mebla – elementy kuli i sześcianu, przełamuje schematy. Cena od: 3.280 zł, CasaNova Collection.
CasaNova Collection
fot. CasaNova Collection
Sofa Wing firmy Innovation czaruje lekką formą, ubraną w piękny, głęboki grafit. To szarość w swoim najciemniejszym wydaniu. Można ją zaaranżować we wnętrzach o różnej stylistyce. To również funkcjonalny mebel – z funkcją rozkładania, z możliwością ustawienia oparcia w dwóch pozycjach. Cena: ok. 2.752 zł, dom&home.
dom&home
fot. dom&home

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH