Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 18 gru 2016 11:02 (aktualizacja: 19 gru 2016 10:35)

15 pomysłów na przedpokój: zdjęcia z polskich domów

Urządzenie przedpokoju to wcale nie łatwe zadanie. Zobaczcie jak z tym aranżacyjnym wyzwaniem poradzili sobie projektanci.

Często zbyt mały lub zbyt wąski. Czasem zaś i jedno i drugie. Przedpokój, bo o nim mowa, urządzić wcale nie jest łatwo. A, że jest wizytówką domu czy mieszkania to warto zadbać, aby prezentował się pięknie i pasował do stylu całego wnętrza.

Pomysłów na to jak przedpokój urządzić jest naprawdę sporo. Jeśli dysponujemy dużą przestrzenią to pewnie możliwości mamy znacznie więcej. W przedpokoju możemy ustawić wówczas piękną szafkę, stolik czy ławeczkę, jak również zastosować praktycznie każdy rodzaj kolorystyki lub ciekawą tapetę w dekoracyjne wzory.

Większy problem mogą mieć właściciele małych przestrzeni, bo to faktycznie ograniczeniem będzie niewielki metraż. Warto więc w takiej sytuacji optycznie powiększyć przestrzeń - w tej roli doskonale sprawdzą się lustra. Podwoją przestrzeń i do tego będą fajnym elementem dekoracyjnym.

Przedpokój możemy również zabudować szafkami, co z kolei będzie dobrym rozwiązaniem, gdy korytarz jest wąski i długi. Zyskamy w ten sposób sporo miejsca na przechowywanie (szafki do podłogi po sam sufit), a jeśli zdecydujemy się na jasne, lakierowane fronty to optycznie powiększmy przestrzeń. 

Coraz częściej właściciele zarówno domów, jak i mieszkań decydują się na połączenie przedpokoju ze strefą dzienną. W ten sposób powiększymy wnętrze, ale i nadamy mu bardziej reprezentacyjny charakter. 

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie jak pięknie możecie urządzić swój przedpokój. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA