Ścianę w łazienkce zdobią piękne dekoracyjne płyki o ciekawej fakturze. Projekt: Justyna Smolec. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Ścianę w łazienkce zdobią piękne dekoracyjne płyki o ciekawej fakturze. Projekt: Justyna Smolec. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
22 sty 2017 11:27

20 pomysłów na ściany w łazience

Płytki, szkło, fototapeta. Ściany w łazience można wykończyć na wiele różnych sposobów. W naszej galerii znajdziecie pomysły z polskich domów.

Czym wykończyć ściany w łazience? Możliwości mamy naprawdę wiele. Ilość dostępnych na rynku materiałów wykończeniowych, ich kolorystyka czy różnorodność faktur pozwala na realizację nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów. 

Mimo, iż wciąż w naszych łazienkach najczęściej można spotkać płytki ceramiczne to coraz chętniej sięgamy także po inne rozwiązania. Popularnością cieszy się szkło, fototapeta czy kamień, a nawet beton. Nie boimy się przy tym łączyć ze sobą różnych materiałów. Bo płytki ceramiczne w zestawie z kamieniem czy fototapetą z fajnym wzorem mogą się pięknie prezentować. Nadadzą też naszej łazience indywidualnego charakteru. 

W naszej galerii znajdziecie bardzo różne pomysły na wykończenie ścian w łazience. Wszystkie łączy jedno - wybrali jest właściciele polskich domów i mieszkań. Warto sprawdzić czy wśród nich znajduje się rozwiązanie idealne do Waszej łazienki. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH