Sabina Pajdowska (Samiboo) i Ania Guzik. Fot. Samiboo

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Sabina Pajdowska (Samiboo) i Ania Guzik. Fot. Samiboo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 lis 2016 07:03

Anna Guzik projektuje dla dzieci - zobacz nową kolekcję

Polska marka jakiś czas temu zaprosiła do współpracy młodą mamę – aktorkę Annę Guzik. Gwiazda, wraz z właścicielką marki Sabiną Pajdowską stworzyła kolekcję z motywem króliczka.

Kolekcja „Kosmiczny królik” jest wyjątkowa. Punktem wyjścia był króliczek, później pojawiła się opcja leniwca, ale po długich rozmowach, twórczynie, zarówno Ania Guzik jak i Sabina Pajdowska zgodziły się, że motywem przewodnim będzie Kosmiczny królik a tło uzupełnią gwiezdne konstelacje.

Obie Panie wzorowały się na skandynawskim designie i chciały by kolekcja była bardzo uniwersalna a korzystać z niej mogły dziewczynki i chłopcy w rożnym wieku. Tak więc i wersja biała i wersja granatowa może być wykorzystywana przez każdego.

Podstawą rzeczy zaprojektowanych przez aktorkę są akcesoria związane ze snem dziecka. W asortymencie jest: pościel w różnych rozmiarach, kocyki, prześcieradła, poduszki, pieluszki bambusowe, ocieplacze a już niedługo w tym designie wejdzie do sklepów śpiworek rosnący z dzieckiem – jedyny taki produkt na rynku polskim.

Co wyróżnia kolekcję Ani Guzik?

 - najwyższej jakości materiały ze specjalnymi atestami – bawełna satynowa, oryginalny polar minky, muślin bambusowy – 100% bambusa

- ciekawe opakowanie z możliwością wtórnego wykorzystania jako pudełko na bibeloty itp.

naniesiona na pieluszki bambusowe powłoka srebra działająca antystatycznie i przeciwbakteryjnie
wyjątkowy i niepowtarzalny design. 

- uniwersalność – biała i granatowa wersja może być wykorzystywana i przez dziewczynki i przez chłopców w różnym wieku

- wszystkie komponenty, z której powstała kolekcja ( za wyjątkiem pluszu ) zostały wyprodukowane przez polskie firmy, a całość uszyta przez Samiboo również w Polsce w uczciwych warunkach płacy i pracy

- cena adekwatna do jakości zastosowanych rozwiązań i tkanin

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH