Fot. 3Thermo

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. 3Thermo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
04 paź 2016 13:34

Beton we wnętrzu. Wykorzystaj ogrzewanie podtynkowe

Nowoczesne wnętrza wyróżnia obecnie styl industrialny, w którym dominuje beton. Zmorą projektantów i inwestorów jest w tym przypadku ogrzewanie i chęć ukrycia grzejników.

Jak ten problem rozwiązać? Można powiedzieć „podłogówka” jednak najlepiej sprawdzi się 3THERMO.

Ciepło ukryte w betonie

Linia concreAte grzejnika podtynkowego 3THERMO to połączenie innowacyjnej technologii i piękna ukrytego w betonie. Betony strukturalne concreAte są bowiem powrotem do znanych od wieków metod ogrzewania pomieszczeń.

Działając na tej samej zasadzie, co dawne piece kaflowe, nie potęgują zjawiska cyrkulacji pyłu i kurzu oraz przenoszonych przez nie alergenów. Beton, dzięki swojej naturalności i dużej zdolności do akumulacji ciepła i wilgoci jest idealnym narzędziem do wykonania systemu ogrzewania płaszczyznowego. Korzystnie wpływa bowiem na mikroklimat i jakość powietrza w pomieszczeniu. Co ważne, nie zmienia jonizacji powietrza, pozytywnie wpływając na nasze zdrowie.

Prostota montażu

Podobnie, jak w przypadku linii 3THERMO dedykowanej suchej zabudowie, również montaż grzejnika w wersji concreAte jest niezwykle prosty. Nie stwarza dodatkowych problemów nawet w wykończonych lokalach, gdyż stanowi jedynie okładzinę istniejącej już ściany.

Każdy grzejnik wyposażony jest w profil zamknięty (w podstawie), w którym przebiega instalacja centralnego ogrzewania. Tak zainstalowane grzejniki pozostają niewidoczne, a ich obecność akcentowana jest jedynie przez emitowane ciepło.

Pokazać niewidoczne

„Pokazać niewidoczne” to hasło, które najlepiej oddaje wszystkie systemy ogrzewania 3THERMO. Innowacyjne rozwiązania, prosta konstrukcja oraz niezwykłe parametry sprawiają, że grzejniki podtynkowe 3THERMO są ciepłem przyszłości.

Eliminując wady dotychczasowych systemów płaszczyznowych wyznaczają nowe trendy w zakresie projektowania instalacji centralnego ogrzewania i nie pozbawiają pomieszczeń żadnych cech użytkowych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH