Autorska seria futurystycznych mebli robionych na zamówienie. Gładkie płaszczyzny precyzyjnie zamknięte w geometrycznych formach, których próżno szukać w popularnych sklepach. Fot. Woodlover

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autorska seria futurystycznych mebli robionych na zamówienie. Gładkie płaszczyzny precyzyjnie zamknięte w geometrycznych formach, których próżno szukać w popularnych sklepach. Fot. Woodlover
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
16 maj 2018 11:36

Drewniane meble: piękne wzory na zamówienie

Autorska seria futurystycznych mebli robionych na zamówienie. Gładkie płaszczyzny precyzyjnie zamknięte w geometrycznych formach, których próżno szukać w popularnych sklepach.

Hoox to symbioza natury i geometrii. Ich forma inspirowana jest figurą sześcioboku (Hex), od którego pochodzi nazwa. 

Chwała geometrii polega na tym, że przy pomocy niewielu reguł, można osiągnąć tak wiele.
-Sir Isaac Newton

Hoox to symbioza natury i geometrii. Ich forma inspirowana jest figurą sześcioboku (Hex), od którego pochodzi nazwa. Autorska seria futurystycznych mebli robionych na zamówienie. Gładkie płaszczyzny precyzyjnie zamknięte w geometrycznych formach, których próżno szukać w popularnych sklepach.

Meble wykonuję własnoręcznie z litego drewna. Jakiego? Jakiego chcesz. Do wyboru masz masywny dąb, sprężysty jesion, urokliwą czereśnię oraz bieloną sosnę. Ich wspólnym mianownikiem jest najwyższa jakość oraz lokalne pochodzenie.

Nowoczesny wystrój

Myślisz o nowoczesnym wystroju, lecz od industrialnych loftów wieje chłodem? Poczuj w dotyku ciepło litego drewno. Poznaj rodzinę futurystycznych mebli, w skład której wchodzą stół, taboret, krzesło i hoker (stołek barowy) z metalowymi elementami. Nowoczesne wzornictwo połączone z pięknem drewna, dostępne w dowolnej konfiguracji.

Zobacz także: Płytki do łazienki: zobacz 25 najmodniejszych kolekcji

Oryginalna estetyka i kunsztowne wykonanie zawładną Twoim domem. Geometryczna bryła znakomicie pasuje do nowoczesnej, minimalistycznej architektury wnętrz. Co więcej, Hoox równie wyraziście dopełnia wnętrza urządzone w klasycznym stylu. W końcu reguły są po to, żeby je łamać!

Wykonanie i zamówienia 

Wymiary i rodzaj drewna pozostawiam do indywidualnego uzgodnienia. Wykonane bez użycia płyt klejonych lub fornirowanych. Meble zabezpieczam lakierem bezbarwnym, który zapewnia długotrwałe i bezstresowe użytkowanie. Ze względu na złożoność projektu, czas realizacji pojedynczego mebla to minimum od 9 do 12 dni roboczych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH