Meble dla posiadaczy zwierząt domowych. Fot. Hau House

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Meble dla posiadaczy zwierząt domowych. Fot. Hau House
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
16 maj 2018 12:04

Polskie meble dla posiadaczy zwierząt - zobacz ciekawe rozwiązania!

Do tej pory zwrot “testowane na zwierzętach” kojarzył się negatywnie. Aż do niedawna kiedy to na europejski rynek weszła nowa marka meblarska łącząca miłość do zwierząt i pasję projektowania.

Polski rynek meblarski prężnie się rozwija, nie brak innowacyjnych pomysłów i wyjątkowych form. Idealnym przykładem tego zjawiska jest firma Hau House, która testuje swoje produkty na… zwierzętach.

Do tej pory zwrot “testowane na zwierzętach” kojarzył się negatywnie. Aż do niedawna kiedy to na europejski rynek weszła nowa marka meblarska łącząca miłość do zwierząt i pasję projektowania. Hau House to młoda firma produkująca meble dla posiadaczy zwierząt domowych.

Zobacz także: Płytki do łazienki: zobacz 25 najmodniejszych kolekcji

Wykorzystując rodzime gatunki drewna tworzą niecodzienne połączenia - każdy mebel ma funkcję także dla psa czy kota. Na przykład: komoda z miejscem dla psa, donica z wysuwaną miską czy stolik z legowiskiem. Carlos i Mada - tak nazywają się dwa psy, które określane są przez założycielki Hau House - głównymi testerami ich produktów.

Hau House to marka łącząca wyjątkowy design i miłość do zwierząt. To propozycja połączenia przestrzeni życia człowieka i pupila: meble i akcesoria które idealnie wpiszą się w wygląd naszych domów i mieszkań. Na pierwszy rzut oka będą wyglądać jak dobrze zaprojektowane przedmioty ale ich ukrytą funkcją będzie możliwość korzystania z nich także przez pupili.

To Cię również zainteresuje: Dom piętrowy: zobacz wyjątkowy projekt z wnętrzami

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH