Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dębowy dekor Intra. Fot. Interprint

Dębowy dekor Intra. Fot. Interprint
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 28 gru 2016 14:40 (aktualizacja: 29 gru 2016 14:48)

Wnętrze w dekorach drewna - postaw na klasyczny dąb

Wśród elementów, za które tak cenimy drewno dębowe jest jego trwałość. Wykonane z dębiny meble mogą służyć i często służą kilku kolejnym pokoleniom.

Trwając w salonach i kuchniach, chłoną emocje użytkowników, zatapiają w sobie ich historie - te dobre i te smutne. Dzięki temu zyskują duszę. Stają się czymś więcej niż tylko kolejnym domowym sprzętem. Stają się domownikiem, świadkiem rodzinnego życia.

Lubimy kiedy rzeczy mają swoją historię. Kiedy możemy opowiedzieć o nich coś więcej, niż tylko to gdzie i kiedy je kupiliśmy. Ta magia sprawia, że stają się nam bliższe, cenniejsze i jakby bardziej nasze. Taka jest też "Intra" - nowy dębowy dekor Interprint, który kryje w sobie niejedną opowieść. Swoją historię posiada również pochodzący z tegorocznej kolekcji "Six Pack" Interprint dekor "Intra". Ten inspirowany starą dębiną rysunek zdumiewa wielowarstwowością. Zaklęta w nim treść - tak jak kolejne warstwy farby, przebija się na wierzch żądając prawa do bycia opowiedzianą. Wszelkie wady naturalnej dębiny - pęknięcia, przetarcia, choć pozornie przykryte ciemną farbą, są w "Intrze" dobrze widoczne. Są dowodem na to jak wiele przeszła i jak naturalny jest proces starzenia się. Nawet gdy chodzi o starzenie się drewna.

Wbrew pozorom, ten silny i niezależny wzór dobrze odnajduje się w najróżniejszych aranżacjach - zarówno tych spokojnych - klasycznych, jak i nieco bardziej szalonych - nowoczesnych. Z powodzeniem można go zestawiać z różnymi kolorami (od delikatnych pasteli, po silne zdecydowane barwy), a także różnymi materiałami - w tym innymi dekorami inspirowanymi drewnem. Ze szkłem i metalem "Intra" stworzy duet przekorny, z kamieniem - niezłomny i stabilny, z tkaninami - zachęci do komfortowego odpoczynku.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA