Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesny apartament dla singla - salon z aneksem kuchennym. Projekt wykonała pracownia architektoniczna Ejsmont. Fot. Archiconnect.pl.

  • Autor: Redakcja Archiconnect.pl
  • 20 kwi 2016 14:25 (aktualizacja: 20 kwi 2016 15:12)

Zobacz 15 projektów wnętrz w stylu nowoczesnym

Styl nowoczesny jest obecnie najmodniejszym sposobem wyposażania i aranżowania wnętrz w Polsce i na świecie. Zobacz jak się teraz projektuje wnętrza.

Autorami projektów w stylu nowoczesnym są architekci wnętrz z portalu Archiconnect.pl W nowoczesnych wnętrzach dominują meble o prostych, geometrycznych kształtach oraz designerskie projekty o niekiedy zaskakujących formach. Najważniejszą wartością oddającą trend nowoczesny są materiały i proporcje. Najczęściej stosuje się szkło, kamień, stal, pojawia się również drewno w najróżniejszej postaci oraz tworzywa sztuczne. Ściana czy podłoga będą wyglądały dobrze, kiedy pokrywać je będzie beton lub cegła. Styl nowoczesny lubi połączenie z elementami industrialnymi w rozsądnej ilości. Innymi materiałami do wyłożenia podłóg są gładkie płytki ceramiczne lub drewno egotyczne. Ściany mogą być też malowane, często na wyraziste kolory lub klasyczną biel.

WSZYSTKIE PROJEKTY WNĘTRZ W STYLU NOWOCZESNYM ZOBACZ TU

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA