Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

1-TNDL_genevieve gauckler_earth 1.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 31 gru 2010 10:00

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Miłośnicy „Archiwum X” i poszukiwacze pozaziemskich form życia! Witajcie w świecie, w którym rządzą kosmici! Oczywiście absolutnie przyjaźni. Ich misja: urządzić nasze domy w marsjańskim stylu!

Zabawna i radosna tapeta Earth 1.0 stworzona przez Genevieve Gauckler dla marki Domestic. Przyjaźni kosmici opanowali ziemię! Cena: ok. 1.990 zł (372x300 cm), Domestic.

Domestic
fot. Domestic

Kosmiczna dekoracja z poczuciem humoru! Wykonana z włókna szklanego w mocnych, marsjańskich kolorach. Kosmita i kosmitka na biurku to pomysł na prezent nie tylko dla fana kosmosu. Cena: ok. 296 zł, Kare Design, Czerwona Maszyna.

Kare Design, Czerwona Maszyna
fot. Kare Design, Czerwona Maszyna
Kare Design, Czerwona Maszyna
fot. Kare Design, Czerwona Maszyna

Krzesło Rin projektu Hiromichi Konno w intensywnym marsjańskim kolorze – idealne dla gości z innej planety! Fritz Hansen, Atak Design.

Fritz Hansen, Atak Design
fot. Fritz Hansen, Atak Design

Nie wiadomo, z jakiej planety przyleciał do nas przedstawiciel rasy Toq, ale możemy być pewni, że nic nie umknie przed jego czujnym okiem! Seria akcesoriów łazienkowych Toq to efekt współpracy firmy Koziol i londyńskiego studia wzorniczego Platt & Young. Cena: ok. 41 zł – wieszak na ręczniki, ok. 169 zł – szczotka do wc. Koziol, Fabryka Form.

' title=
fot. Koziol, Fabryka Form
Koziol, Fabryka Form
fot. Koziol, Fabryka Form

Zaskakująca forma leżanki Alien, przywodząca na myśl przybysza z kosmosu to harmonijne połączenie nowoczesnego kosmicznego designu z ziemską funkcjonalnością. Cena: od ok. 3.280 zl (w tkaninie), Livingroom.

Livingroom
fot. Livingroom
 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA