Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble VOX

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 26 lip 2010 11:07

Kolorowe jarmarki

Sięganie do polskich korzeni przywraca współczesności wiele pięknych kolorów i wzorów. Jak się okazuje, kurpiowskie leluje, góralskie parzenice – przetworzone jako motywy dekoracyjne pozytywnie odmieniają współczesne wnętrze.

Meble i dodatki z kolekcji New Folk to adaptacja elementów polskiego rzemiosła tradycyjnego i sztuki ludowej na grunt aktualnych trendów i technologii. Ceny: komoda z motywem pasiaka – ok. 699 zł, puf ozdobiony ludowym haftem krzyżykowym – ok. 399 zł, Fotografia „Natsuko” autorstwa Piotra Sikory przedstawiająca modelkę pochodząca z Japonii, ubraną w strój ludowy z Lublina – ok. 199 zł, Meble VOX.

' title=
fot. Meble VOX

Duża, ręcznie wykona elegancka torebka-koszyk. Zdobiona jednokolorowym haftem inspirowanym wycinanką łowicką, wyściełana podszewką w kolorze czerwonym. Cena: ok. 240 zł, Goshico.

' title=
fot. Goshico

Poduszka Summer przypomni „jaśki” haftowane przez babcię. Jedwab, wymiary: 40x50cm. Cena: ok. 315 zł, Mimou.

' title=
fot. Mimou

Kwiaty na białym tle to klucz do umiaru, kiedy stylizację ludową, chcemy wprowadzić tylko symbolicznie, np. wybierając naczynia do kuchni i jadalni. Dzbanek do nabycia w: Wonder Home.

' title=
fot. Wonder Home

Koronkowe, szydełkowe serwety i żmudne wycinanki dziś godnie zastępują szalenie modne podkładki filcowe, również zdobione misternym motywem. Kare.

' title=
fot. Kare
 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA