Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Moooi/Mesmetric

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 13 lis 2012 14:27 (aktualizacja: 23 gru 2013 22:42)

Na kobaltowo

Kojarzy się ze słynną holenderską ceramiką z Delft oraz ręcznie zdobionymi kaflami! W naszym polskim wydaniu olśniewa w ceramice rodem z Bolesławca. Zobaczcie, jak piękny odcień ma kobalt!

Zjawiskowa kolekcja tapet Borås Karslund każdemu wnętrzu doda niepowtarzalnego charakteru. Na zamówienie. BoråsTapeter/JVD.

' title=
fot. BoråsTapeter/JVD

To nie ozdobny talerz, tylko dywan! Inspirowany ceramiką rodem z Holandii, zaprojektowany został dla marki Moooi przez Marcela Wandersa. Cena: od ok. 5.170 zł, Moooi/Mesmetric.

' title=
fot. Moooi/Mesmetric

Kolekcja ceramiki ozdobnej Delft Blue to współczesna wariacja na temat tradycyjnych holenderskich wyrobów, wykonana i ozdobiona w Royal Delft, słynnej wytwórni ceramiki istniejącej od 1653 roku. Proj. Marcel Wanders. Cena: od ok. 2.000 zł, Moooi/Mesmetric.

' title=
fot. Moooi/Mesmetric

Sezonowa kolekcja porcelany ze znanej na całym świecie duńskiej fabryki Royal Copenhagen. Cena: ok. 89 euro/szt., Royal Copenhagen. ' title= Royal Copenhagen oprócz pięknej porcelany słynie także z wytwarzania uroczych porcelanowych figurek, dostępnych w różnych wzorach. Cena: ok. 483 euro, Royal Copenhagen.

' title=
fot. Royal Copenhagen
 
 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA