Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jasne wnętrze zachwyca delikatnymi meblami, które są jednocześnie przytulne, ale nie przytłaczają aranżacji. Ciekawym detalem jest motyw pionowej deski na ścianie za wypoczynkiem. Zdjęcia: Svenksfast.se

Jasne wnętrze zachwyca delikatnymi meblami, które są jednocześnie przytulne, ale nie przytłaczają aranżacji. Ciekawym detalem jest motyw pionowej deski na ścianie za wypoczynkiem. Zdjęcia: Svenksfast.se
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 kwi 2016 11:39 (aktualizacja: 23 cze 2016 09:08)

Romantyczne mieszkanie: pomysł na jasne wnętrze

Mieszkanie o klasycznym układzie przestrzeni urządzono w romantycznym stylu. Jasne kolory i kobiece dekoracje dodają mu subtelnej elegancji.

Po wejściu do tego urokliwego mieszkania wchodzimy do niewielkiego holu, z którego możemy bezpośrednio dostać się do salonu oraz kuchni. Pomieszczenia są usytuowane po dwóch przeciwległych stronach przedpokoju w taki sposób, że z poziomu salonu możemy zobaczyć kuchnię - i na odwrót.

Salon jest również skomunikowany z sypialnią, do której można się dostać wyłącznie z pokoju dziennego. Kuchnia natomiast ma dostęp do balkonu, co sprawiło, że jest wypełniona światłem dziennym. W jej przestrzeni urządzono również jadalnię dla 6 osób, w której posiłki można spożywać przy skąpanym w słońcu stole. 

Mieszkanie urządzono w jasnym kolorach. Dominuje biel, jasne szarości oraz kremowe odcienie beżu. W sypialni stonowane kolory ożywiono śliwkowymi akcentami. Przytulny, romantyczny charakter mieszkaniu nadają delikatne, półprzeźroczyste zasłony w oknach, subtelne zdobienia na meblach (w kuchni są to klasyczne frezowane fronty, w sypialni - drewniany, ażurowy zagłówek) oraz piękne, dekoracyjne lampy. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Sveksfast.se

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA