Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

zaj PELIDE.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 02 marz 2011 10:48 (aktualizacja: 27 gru 2013 11:54)

Sztuka ogrzewania

Warto wymagać więcej! Dzięki temu zamiast grzejnika, który tylko grzeje, mamy szansę wyposażyć łazienkę w urządzenie, które ją wyróżni, wywoła artystyczne zamieszanie, a także zainspiruje do dalszych dekoratorskich działań.

Pelide – projekt Federico Guastaroba, wykonany z aluminium, różne wersje wykończenia, m.in. płatkami złota; śr. 100 cm; w wersji hydraulicznej i elektrycznej; cena: od ok. 7.000 zł (w zależności od rodzaju wykończenia), Hotech.

Hotech
fot. Hotech

Puls – geometryczna forma dla wielbicieli awangardy (proj. Marcin Jędrzak); półki w zagięciach zwiększają efektywność suszenia; 48x138 (lub183)x19 cm; cena: od ok. 3.172 zł i od ok. 3.416 zł (w zależności od wymiaru), Instal-Projekt.

Instal-Projekt
fot. Instal-Projekt

Inventio – nowoczesny i zmienny, z ekranem lakierowanym lub zadrukowanym; 3 wersje nadruku, m.in. „Kitty Story” z grafiką Anny Żelazowskiej; 65x160x9,5 cm; cena: ok. 2.196 zł (wersja lakierowana), ok. 2.562 zł (z nadrukiem), Instal-Projekt.

Instal-Projekt
fot. Instal-Projekt

Metropolitan – skromna elegancja; nowoczesny, z płaskim frontem; dwie wersje: z dopasowanym uchwytem na ręczniki lub wolną przestrzenią pomiędzy kolektorami; w wersji wodno-elektrycznej zintegrowany regulator Safir; cena: od ok. 2.025 zł, Zehnder.

Zehnder
fot. Zehnder

Barcelona – kamienny, ręcznie rzeźbiony i malowany za pomocą naturalnych barwników (projekt i wykonanie: Johanne Cinier); oferowany w wersji hydraulicznej i elektrycznej; cena: od ok. 18.000 zł, Cinier.

Cinier
fot. Cinier

Angus – z funkcją suszenia, bryła oparta na geometrycznym wzorze; w wersji naściennej lub jako ściana działowa; różne wymiary; dwa kolory: biały lub srebrny matowy; cena: od ok. 979 zł (140x36 cm w wersji naściennej), od 1.037 zł (140x36 cm w wersji ściany działowej), Terma Technologie.

Terma Technologie
fot. Terma Technologie
 

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA