Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

zaj Grass.jpg

  • Autor:
  • 29 marz 2012 10:44 (aktualizacja: 29 marz 2012 11:54)

Zwiastuny wiosny

Dlaczego by nie pójść w ślady zajączka i w tym roku obdarować bliskich drobiazgami, które wniosą na wielkanocny stół powiew wiosny, trochę słońca i symbole budzącej się do życia przyrody

Trochę szkoda że wielkanocny zajączek przynosi prezenty tylko w niektórych regionach kraju. Dlaczego by nie pójść w jego ślady i w tym roku obdarować bliskich drobiazgami, które wniosą na wielkanocny stół powiew wiosny, trochę słońca i symbole budzącej się do życia przyrody. Wiosna podana na tacy Cherry Blossom Tray marki Emsa. Praktyczna i pięknie ozdobiona motywem gałązki kwitnącej wiśni. Z tworzywa odpornego na zarysowania. Cena: ok. 66 i 76 zł (40x32 i 50x37 cm), www.gg-design.eu.

' title=
fot. www.gg-design.eu
Bratki, stokrotki... delikatne kwiatki zdobią elementy kolekcji porcelany Petite Fleur Charm&Breakfast Villeroy&Boch. Idealna na wiosenne śniadanie. Cena: ok. 75 zł/kieliszek na jako, ok. 90 zł/filiżanka, ok. 65 zł/spodek205 zł/talerz, Villeroy&Boch.
' title=
fot. Villeroy&Boch
Ręcznie wykonane kieliszki do wina z kolekcji Club marki Sagaform mają wyjątkowe, kolorowe nóżki; cztery optymistyczne kolory w komplecie. Cena: ok. 119 zł/4 szt., www.myin.pl.
' title=
fot. www.myin.pl
Uroczą rodzinę kaczuszek Figurki Duckling można posadzić przy nakryciu, umilą ucztowanie przy stole. Cena: ok. 17 zł, www.home-you.com.
' title=
fot. www.home-you.com
Kto widział różowe kurczątko, które wykluło się z tego jaja? Skorupka posłuży jako pojemnik np. na czekoladowe pralinki. Cena: ok. 35 zł, www.home-you.com
' title=
fot. www.home-you.com
W kształcie zielonej trawy, szparagów lub fasolki prosto z ogrodu. Wazony Grass Normann Copenhagen do złudzenia przypominają prawdziwe rośliny. Trzy rodzaje kształtu i wielkości. Cena: ok. 159, ok. 199 i ok. 269 zł, www.czerwonamaszyna.pl.
' title=
fot. www.czerwonamaszyna.pl
Więcej produktów na:

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA