Piękny apartament z Południowej Afryki. Projekt: ARRCC, Mark Rielly. Fot. Adam Letch

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Piękny apartament z Południowej Afryki. Projekt: ARRCC, Mark Rielly. Fot. Adam Letch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
05 paź 2017 12:58

Apartament z widokiem na ocean: piękne wnętrze z Południowej Afryki

Piękne wnętrze w Kapsztadzie łączy elementy eklektyczne z azjatyckim designem. Inwestor – kawaler z Johannesburga postawił na nowoczesność i komfort.

Do mieszkania dostajemy się bezpośrednio z windy. Otwarta strefa dzienna to przestronny salon, kuchnia i jadalnia. Pokój dzienny otwiera się bezpośrednio na ogromny taras, z którego mamy zapierający dech w piersi widok na Ocean Atlantycki. 

Kuchnia posiada centralną wyspę w postaci szarego, neolitowego bloku z pływającym drewnianym blatem barowym. Uzupełnieniem są skórzane stołki barowe, które dodają przestrzeni męskości. Kolekcja artystyczna klienta została umiejętnie wkomponowana i nadaje wnętrzu charakteru.

Zaprojektowany z myślą o rozrywce na świeżym powietrzu, taras wyposażony jest w zewnętrzną kuchnię, jadalnię i salon. Cechą charakterystyczną zewnętrznego tarasu jest nieskończenie otwarta przestrzeń. Niewielki ogród wyposażony jest w prysznic stworzony z zregenerowanego pnia drzewa i rur mosiężnych.

Strefa jadalni wytyczona została drewnianą płytą ozdobną. Ciekawy stół zaprojektowany na zamówienie doskonale kontrastuje z drewnianymi czarnymi skórzanymi fotelami Ding3000. Nad stołem dominuje oświetlenia zaprojektowane przez Davida Reade'a.

Kuchnię zaprojektowano bieli, z którą pięknie komponuje się drewniana podłoga. Betonowa wyspa została wykończona drewnianym blatem, co również nadaje wnętrzu ciepła i przytulności. Designerskie stołki barowe dodają wnętrzu z kolei niepowtarzalnego stylu.

Wyjątkową ozdobą łazienki jest masywna, kamienna wanna, która została wyrzeźbiona z dużego głazu. 

Projekt: Ocean View
Lokalizacja: Południowa Afryka
Projekt wnętrz: ARRCC
Projektant: Mark Rielly
Zdjęcia: Adam Letch

Źródło: www.arrcc.com 

Zobacz także: Dom z piętrem. Zobacz wyjątkowy projekt

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH