W salonie połączonym z sypialnią panuje mieszanka różnych stylów. Fot. Svenksfast.se

Zobacz galerię [10 zdjęć]

W salonie połączonym z sypialnią panuje mieszanka różnych stylów. Fot. Svenksfast.se
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
26 paź 2016 10:34

Bardzo małe wnętrze: tak zaaranżujesz 27 metrów

Bardzo małe mieszkanie urządzono w jasnych barwach i ożywiono akcentami w żywych kolorach. Nie uwierzylibyście, że ma tylko 27 metrów!

To małe mieszkanie jest najlepszym dowodem na to, że nawet ograniczoną przestrzeń można urządzić w gustowny, efektowny sposób. Dzięki jasnym kolorom ścian i podłóg oraz braku ciężkich zasłon i firan w oknach, mieszkanie jest rozświetlone i wydaje się znacznie większe. Charakter nadają mu natomiast gustownie dobrane dodatki oraz zabawa stylami. 

Przykładowo, w salonie połączonym z sypialnią znalazły się zarówno nowoczesny stolik kawowy i narożnik, jak i stylizowane lustro w pozłacanej ramie rodem z baroku czy niewielki stołek z cechami stylu laboratoryjnego. Kuchnia to z kolei kolorowy styl retro, zainspirowany szaloną epoką lat 50. i 60. w Ameryce. 

Mieszkanie - oprócz połączenia pokoju dziennego z sypialnią - ma raczej tradycyjny podział przestrzeni. Wszystkie pomieszczenia są dostępne z poziomu niewielkiego przedpokoju, który prowadzi do wspomnianego salono-sypialni, kuchni oraz łazienki z w.c. 

Mieszkanie dostępne na wynajem przez szwedzką agencję Svenksfast.se

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH