W otwartej przestrzeni dziennej stanęły klasyki designu - nieśmiertelne Pantony. Fot. Hola Design.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

W otwartej przestrzeni dziennej stanęły klasyki designu - nieśmiertelne Pantony. Fot. Hola Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
19 maj 2014 13:56

Kolor we wnętrzu: mieszkanie pełne kontrastów

To wnętrze, które nie idzie na kompromisy. Zaskakujące połączenia kolorów łączą się tu w ciekawy mariaż z nowoczesną aranżacją.

Odważny i nietuzinkowy projekt nowoczesnego apartamentu w sercu Warszawy stworzyła pracownia projektowa Hola Design. Właścicielowi zależało, aby powstało wnętrze wyjątkowe i inne niż wszystkie. Tak się też stało! Nowoczesne rozwiązania projektowe, intensywna kolorystyka oraz towarzystwo klasyków designu połączyły się tu w jedyne w swoim rodzaju wnętrze.

Kanapa niebieska, ściana... czerwona?

Tym, co zwraca uwagę, jest z pewnością odważna kolorystyka. Biel ścian i sufitów połączono tu ze szlachetną czernią, ale także z ognistą czerwienią. W połączeniu z turkusowymi kanapami (z kolekcji marki Stylhen) i ciekawie dekorowanym kawowym stolikiem (także Stylhen) tworzą zaskakującą całość. Prawdziwą "kropką nad i" jest nowoczesne minimalistyczne oświetlenie.

Ciekawy efekt tworzy również ściana telewizyjna z trójwymiarowymi panelami, które oddają grę światła i cienia widoczną przy dziennym, a przede wszystkim przy wieczornym świetle. Ledowe podświetlenia w zimnym turkusowym odcieniu sprawiają, że wnętrze sprawia trochę wrażenie sali teatralnej - dobrze widać tę "teatralność" także w stylizowanej sypialni: złota tkanina zagościła tu nie tylko na ścianie za łóżkiem, ale także na suficie! Również łazienka łączy różne stylistyki: nowoczesność i minimalizm ze stylem glamour. Choć wnętrze z pewnością nie spodoba się każdemu, to jednak ma w sobie to "coś", co nie pozostawi nikogo obojętnym.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH