Wewnętrzne

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Autor: Justyna Łotowska
16 sty 2014 20:38

Mieszkać z naturą za pan brat

Sunshine Beach House to projekt australijskiego studia projektowego Wilson Architectures. Meksykańskie i śródziemnomorskie wpływy łączą się tu z niezwykłą miłością do zieleni i przyrody, która w tym wnętrzu gra pierwsze skrzypce.

Przestronny i nowoczesny dom na pierwszy rzut oka zachwyca i ciekawy oryginalną konstrukcją. Sercem domu jest bowiem wewnętrzny dziedziniec, wokół którego rozmieszczono poszczególne pomieszczenia i strefy funkcjonalne.

Wnętrze domu jest przestronne i widne, nowoczesne, a jednocześnie przytulne i pełne naturalnego ciepła. Gwarantują to nie tylko naturalne materiały, drewniane podłogi, miękkie szarości mebli wypoczynkowych, ale przede wszystkim obecność zieleni. Żywe ściany liści, piękny ogród tuż za dużymi oknami w połączeniu ze świeżą bielą ścian dają wyjątkowy efekt przestrzeni. To prawdziwe domowe ognisko, w którym cała rodzina może spędzać czas wygodnie i z przyjemnością.

Duża otwarta kuchnia

Uwagę zwraca wyjątkowo duża otwarta kuchnia. Solidna wyspa kuchenna (pełniąca jednocześnie funkcję pomysłowej półki na książki) doskonale spełnia swoje zadanie. Jadalnia umiejscowiona została tuż obok tarasu – niezapomniane widoki gwarantowane!

Widoki na ocena rozpościerają się także z prostej, minimalistycznej sypialni oraz nowoczesnej przeszklonej łazienki.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
  • wiessa, 2014-01-17 19:33:05

    to Australia, tam nie ma zimy:)
  • greg, 2014-01-17 16:42:08

    odjazd! zastanawiam się jak zimą to funkcjonuje.
  • dsfsfsf, 2014-01-17 10:57:18

    Trochę to śmieszne.

POLECAMY W SERWISACH