Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Salon zdominowały szarości. Szare są tutaj ściany, dywan, a nawet meble. Industrialny sznyt wprowadzają żarówki na odsłoniętych oplotach. Fot. Janne Olander/Stadshem.se.

Salon zdominowały szarości. Szare są tutaj ściany, dywan, a nawet meble. Industrialny sznyt wprowadzają żarówki na odsłoniętych oplotach. Fot. Janne Olander/Stadshem.se.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 gru 2016 15:05 (aktualizacja: 22 gru 2016 09:59)

Wnętrze w szarościach: zobacz stylowe mieszkanie

Stylowe mieszkanie urządzone w mieszance różnych stylów zachwyca przytulnością i szykownym szaleństwem.

Oryginalne mieszkanie urządzone w stylu eklektycznym zachwyca nietuzinkowym wystrojem, który jest mieszanką stylu loftowego, shabby chic oraz typowej stylistyki skandynawskiej. Urządzone zostało na czytelnym planie jasno rozdzielającym funkcje mieszkania.

Po lewej stronie od wejścia urządzono strefę dzienną z salonem i kuchnią tworzącymi jedno pomieszczenie. Przedłużeniem strefy wypoczynku jest niewielki balkon urządzony w romantycznym stylu. Tutaj domownicy mogą odpocząć w cieplejsze dni. Po stronie prawej zaplanowano trzy sypialnie (w tym jedną funkcjonującą jako pokój dziecka) oraz łazienkę z toaletą. 

Mieszkanie urządzono w jasnych, stonowanych kolorach. Dominują tutaj szarości, biel oraz kolory drewna. To, co czyni wnętrze wyjątkowym są efekty przetarć na ścianach i melbach, które nadają mieszkaniu efekt zużycia towarzyszący wnętrzom w stylu industrialnym.

Loftową atmosferę podkreśla również industrialne oświetlenie: żarówki na odsłoniętych oplotach w salonie, techniczna lampa w jadalni czy metalowe lampki nad łóżkiem w sypialni. Oryginalności wnętrzu dodaje akcent rustykalny w postaci kominka w rogu salonu. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.se

Zdjęcia: Janne Olander.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA