Salon zdominowały szarości. Szare są tutaj ściany, dywan, a nawet meble. Industrialny sznyt wprowadzają żarówki na odsłoniętych oplotach. Fot. Janne Olander/Stadshem.se.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Salon zdominowały szarości. Szare są tutaj ściany, dywan, a nawet meble. Industrialny sznyt wprowadzają żarówki na odsłoniętych oplotach. Fot. Janne Olander/Stadshem.se.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
21 gru 2016 15:05

Wnętrze w szarościach: zobacz stylowe mieszkanie

Stylowe mieszkanie urządzone w mieszance różnych stylów zachwyca przytulnością i szykownym szaleństwem.

Oryginalne mieszkanie urządzone w stylu eklektycznym zachwyca nietuzinkowym wystrojem, który jest mieszanką stylu loftowego, shabby chic oraz typowej stylistyki skandynawskiej. Urządzone zostało na czytelnym planie jasno rozdzielającym funkcje mieszkania.

Po lewej stronie od wejścia urządzono strefę dzienną z salonem i kuchnią tworzącymi jedno pomieszczenie. Przedłużeniem strefy wypoczynku jest niewielki balkon urządzony w romantycznym stylu. Tutaj domownicy mogą odpocząć w cieplejsze dni. Po stronie prawej zaplanowano trzy sypialnie (w tym jedną funkcjonującą jako pokój dziecka) oraz łazienkę z toaletą. 

Mieszkanie urządzono w jasnych, stonowanych kolorach. Dominują tutaj szarości, biel oraz kolory drewna. To, co czyni wnętrze wyjątkowym są efekty przetarć na ścianach i melbach, które nadają mieszkaniu efekt zużycia towarzyszący wnętrzom w stylu industrialnym.

Loftową atmosferę podkreśla również industrialne oświetlenie: żarówki na odsłoniętych oplotach w salonie, techniczna lampa w jadalni czy metalowe lampki nad łóżkiem w sypialni. Oryginalności wnętrzu dodaje akcent rustykalny w postaci kominka w rogu salonu. 

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Stadshem.se

Zdjęcia: Janne Olander.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH