Fot. Onefinestay.com

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Fot. Onefinestay.com
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 lip 2013 17:48

Loft inspirowany marynarskim stylem

Dom położony w sercu Nowego Jorku był kiedyś fabryką przypraw. Z tych czasów pozostało coś więcej, niż fabryczne cegły - atmosfera rodem z kolonialnych podróży.

Właściciele mający szwedzkie korzenie lubią skandynawski design i prostotę, a przy tym nawiązania do tradycji i historii tego miejsca. Dlatego w lofcie przekształconym z dawnej fabryki i magazynu przypraw pozostawili oryginalne, drewniane stropowe belki i cegłę. W ten sposób powstał dom prawdziwych podróżników, komfortowy i przystosowany także do podróży w głąb wielkomiejskiej dżungli.

Sprzyja temu lokalizacja - w samym sercu Nowego Jorku, tuż nad brzegami rzeki - to właśnie być może tu dopływały załadowane aromatycznymi przyprawami z Indii statki. Komfortowy dom posiada aż cztery sypialnie i trzy łazienki. Z kolei otwarta część dzienna mieści jadalnię, kuchnię oraz wygodny salon. Dom można wynająć na pobyt turystyczny. Fot. Onefinestay.com.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • Michał, 2016-01-22 10:07:45

  W kulturze amerykańskiej flaga odgrywa bardzo istotną rolę, jest oznaką patriotyzmu i szacunku wobec Państwa. Nie tak jak u nas, gdzie kojarzy się ze skrajnościami politycznymi.
  A jeśli chodzi o projekt to naprawdę robi wrażenie, cegła na ścianach zawsze bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o realizacje z cegłą we wnętrzu :)
  Polecam i pozdrawiam
 • Verta, 2013-10-16 23:01:45

  Styl całkiem przyzwoity, ale tej flagi przy łóżku chyba bym nie zaakceptowała.

POLECAMY W SERWISACH