Toy House to apartament w Taipei (Tajwan). Projekt i zdjęcia: KC design studio

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Toy House to apartament w Taipei (Tajwan). Projekt i zdjęcia: KC design studio
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 marz 2017 13:47

Tak się mieszka za granicą: piękny apartament na Tajwanie

Toy House to apartament w Taipei (Tajwan). Otwarta przestrzeń zapewnia niezakłóconą komunikację pomiędzy wszystkimi strefami użytkowymi. Dzięki temu także domownicy mają ze sobą stały kontakt, bez względu na to gdzie akurat się znajdują.

Zlokalizowany we wschodniej części miasta Taipei (Tajwan) apartament ma powierzchnię 120 metrów kwadratowych. Mimo że w jego sąsiedztwie znajduje się wiele budynków, a okolicy towarzyszy hałas i brakuje scenerii przyrody, właściciele rezydencji cenią sobie spędzany tu czas i znajdują wytchnienie od pracy. A wszystko za sprawą wyjątkowej aranżacji wnętrza. Kluczem do tego miała być otwarta przestrzeń i niezakłócona komunikacja pomiędzy wszystkimi strefami użytkowymi. Dzięki temu także domownicy mają ze sobą stały kontakt, bez względu na to gdzie się akurat znajdują. Wszystkie strefy zaprojektowano w podobnej stylistyce, co pozwala w pełni docenić atmosferę otartej przestrzenie.

Aby pochodzący z Niemiec inwestorzy mogli również w odległym Taipei poczuć atmosferę zbliżoną do atmosfery ich rodzinnego miasta, projektanci zastosowali w aranżacji takie materiały jak drewniane belki, czerwoną cegłę oraz beton.

Projekt i zdjęcia: KC design studio, www.kcstudio.com.tw

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH