Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Przestrzeń dzienna łączy w sobie kuchnię, jadalnię oraz salon z dużą, mobilną sofą. Czerwona cegła na ścianie ożywia wnętrze. Fot. RED Real Estate Development.

Przestrzeń dzienna łączy w sobie kuchnię, jadalnię oraz salon z dużą, mobilną sofą. Czerwona cegła na ścianie ożywia wnętrze. Fot. RED Real Estate Development.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 15 lip 2015 13:08 (aktualizacja: 24 lip 2015 11:34)

Wnętrze w stylu loft. Modne mieszkanie we Wrocławiu

Czerwona cegła, surowy beton oraz moc designerskich dodatków. Tak Aleksandra i Jacek urządzili swoje wymarzone mieszkanie.

Ona - fashion PR manager, On - analityk biznesowy. Razem dwie silne osobowości o różnych gustach i charakterach. Dlatego też ich mieszkanie połączyło w jednym wnętrzu beton, cegłę, styl skandynawski, a także dodatki etniczne. 

Od zawsze mieliśmy sentyment do poprzemysłowych przestrzeni - przyznaje właścicielka mieszkania Aleksandra. Nic zatem dziwnego, że z mężem Jackiem zdecydowali się na kupno mieszkania w Nowej Papierni - wrocławskim mini osiedlu, stworzonym na bazie budynków starej fabryki papieru z końca XIX wieku. 

Układ trzypokojowego mieszkania został nieco zmieniony (właścicielom zależało przede wszystkim na innej organizacji łazienki). Oprócz niej, w ostatecznej wersji wnętrze ma salon połączony z aneksem kuchennym i dwie sypialnie. W letnie wieczory do relaksu i podejmowania gości na świeżym powietrzu zachęca duży balkon.

Inspiracje różnymi stylami w aranżacji wnętrza sprawiły, że mieszkanie jest eklektyczne, choć mocno osadzone w industrialnym klimacie. Cegła i betonowe płyty najlepiej oddają pofabryczny charakter tego miejsca. 

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA