Ciężkie zasłony w oknach kontrastują z oszczędną aranżacją wnętrza. Fot. Brochner Hotels.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Ciężkie zasłony w oknach kontrastują z oszczędną aranżacją wnętrza. Fot. Brochner Hotels.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
24 wrz 2014 15:44

Wnętrze z klimatem. Wyjątkowy hotel w industrialnym stylu

Subtelny luksus zamknięty w industrialną stylistykę. Tak urządzone pokoje witają gości butikowego hotelu SP34 w malowniczej Dzielnicy Łacińskiej w Kopenhadze.

Butikowe hotele charakteryzują się klimatem, którego nie raz brakuje standardowym hotelom sieciowym. Łączą niepowtarzalny charakter przestrzeni z wysokim standardem wyposażenia, oferując gościom luksusowe wnętrza, zaaranżowane w unikalny sposób.

Hotel, który żyje

Przykładem takiego hotelu jest SP34, należący do niewielkiej sieci (w sumie zaledwie trzy hotele, wszystkie zlokalizowane w Danii) Brochner Hotels. Położony w popularnej wśród środowiska uniwersyteckiego artystycznej części stolicy Danii, wpisuje się idealnie w atmosferę okolicy.

Zmęczeni spacerami wśród malowniczych uliczek, sklepów ze starociami i licznych kapliczek turyści, mogą wypocząć w stylowych pokojach, w których dominują szarości i proste meble. Tutaj luksusowe wyposażenie, spełniające najwyższe standardy hotelowe, serwowane jest w surowych, industrialnych formach.

Industrialny szyk po skandynawsku

Szare ściany, loftowe lampy, dekoracyjne węglowe żarówki nadają wnętrzom stylowego wyrazu. Odsłonięte sufity w sali śniadaniowej i beton, jako wykończenie powierzchni podłogi oraz zacierany szary tynk na ścianach, tworzą inspirujące miejsce w modnym, loftowym stylu. 

Drewniana stolarka okienna pomalowana na biało, niemal w całości białe łazienki oraz podłogi w odcieniu naturalnego drewna przypominają nam z kolei, że jesteśmy w Skandynawii. 

Zdjęcia: Brochner Hotels.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH