W niewielkim wnętrzu każdy detal staje się istotny i przyciąga wzrok. Eklektyczne połączenie stylizowanych elementów z nowoczesnymi akcentami w postaci np. przezroczystych mebli tworzą piękną  i spójną całość. Fot. Sun & Snow

Zobacz galerię [13 zdjęć]

W niewielkim wnętrzu każdy detal staje się istotny i przyciąga wzrok. Eklektyczne połączenie stylizowanych elementów z nowoczesnymi akcentami w postaci np. przezroczystych mebli tworzą piękną i spójną całość. Fot. Sun & Snow
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
27 sty 2017 09:36

35 metrów funkcjonalnej elegancji

Na 35-metrowym metrażu zmieszczono wszystkie, niezbędne do komfortowego mieszkania funkcje. Zobaczcie stylową kuchnię i elegancki salon.

Zmęczony intensywnym zwiedzaniem Krakowa turysta może od niedawna zatrzymać się w jednym ze stylowych apartamentów, zlokalizowanych nieopodal krakowskiego rynku, w otoczeniu zieleni ulicy Rakowieckiej. Bo wypoczywać też można z klasą i stylem!

Mariaż nowoczesności i klasyki

Apartament został wykończony z największą dbałością o imponujący efekt końcowy. Inspiracje francuskim stylem widać w sztukateriach pod sufitem i stylizowanych meblach. Pochwałę nowoczesności - w przestrzeni typu open space i dużych przeszkleniach, pozbawionych szprosów.

Lustro oprawione w dekoracyjną ramę, obrazy na ścianach oraz ułożone w cegiełkę kafle w kuchni i łazience przenoszą w czasie do wczesnych lat ubiegłego stulecia i zachwycają. Tekstylia z geometrycznymi motywami i przezroczyste krzesła przy stole nawiązują do współczesnej estetyki.

Komfortowe i funkcjonalne

Wnętrze nie powstało jednak tylko z miłości do piękna. Posiada również wszystkie cechy funkcjonalnej przestrzeni. Na niewielkiej powierzchni zmieszczono kącik wypoczynkowy z kanapą i telewizorem po przeciwległych ścianach pokoju oraz aneks kuchenny ze zlewozmywakiem, płytką kuchenną i stołem. Za regałem schowano sypialnię małżeńską dla dwóch osób, a w oddzielnym pomieszczeniu zaplanowano łazienkę z obszerną kabiną prysznicową.

Zdjęcia: Sun & Snow 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH