Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W niewielkim wnętrzu każdy detal staje się istotny i przyciąga wzrok. Eklektyczne połączenie stylizowanych elementów z nowoczesnymi akcentami w postaci np. przezroczystych mebli tworzą piękną i spójną całość. Fot. Sun & Snow

W niewielkim wnętrzu każdy detal staje się istotny i przyciąga wzrok. Eklektyczne połączenie stylizowanych elementów z nowoczesnymi akcentami w postaci np. przezroczystych mebli tworzą piękną  i spójną całość. Fot. Sun & Snow
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 25 paź 2016 13:34

35 metrów funkcjonalnej elegancji. Piękne wnętrze typu studio

Na 35-metrowym metrażu zmieszczono wszystkie, niezbędne do komfortowego mieszkania funkcje. Zobaczcie stylową kuchnię i elegancki salon.

Zmęczony intensywnym zwiedzaniem Krakowa turysta może od niedawna zatrzymać się w jednym ze stylowych apartamentów, zlokalizowanych nieopodal krakowskiego rynku, w otoczeniu zieleni ulicy Rakowieckiej. Bo wypoczywać też można z klasą i stylem!

Mariaż nowoczesności i klasyki

Apartament został wykończony z największą dbałością o imponujący efekt końcowy. Inspiracje francuskim stylem widać w sztukateriach pod sufitem i stylizowanych meblach. Pochwałę nowoczesności - w przestrzeni typu open space i dużych przeszkleniach, pozbawionych szprosów.

Lustro oprawione w dekoracyjną ramę, obrazy na ścianach oraz ułożone w cegiełkę kafle w kuchni i łazience przenoszą w czasie do wczesnych lat ubiegłego stulecia i zachwycają. Tekstylia z geometrycznymi motywami i przezroczyste krzesła przy stole nawiązują do współczesnej estetyki.

Komfortowe i funkcjonalne

Wnętrze nie powstało jednak tylko z miłości do piękna. Posiada również wszystkie cechy funkcjonalnej przestrzeni. Na niewielkiej powierzchni zmieszczono kącik wypoczynkowy z kanapą i telewizorem po przeciwległych ścianach pokoju oraz aneks kuchenny ze zlewozmywakiem, płytką kuchenną i stołem. Za regałem schowano sypialnię małżeńską dla dwóch osób, a w oddzielnym pomieszczeniu zaplanowano łazienkę z obszerną kabiną prysznicową.

Zdjęcia: Sun & Snow 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA