Jedną ze ścian w salonie pokrywa duża, drewniana biblioteczka, harmonizująca z krzesłami, wykonanymi z giętego drewna. Projekt: TACT Design. Fot. David Giral.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Jedną ze ścian w salonie pokrywa duża, drewniana biblioteczka, harmonizująca z krzesłami, wykonanymi z giętego drewna. Projekt: TACT Design. Fot. David Giral.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
30 marz 2017 14:08

Jasne wnętrze: zobacz elegancki dom

Wnętrze tego malowniczo położonego domu skąpane jest w otaczającej go zieleni za sprawą dużych okien. Oprawą dla nich są jasne ściany i ciepłe drewno.

Jednorodzinny dom położony wśród malowniczych terenów parku Cedarvale w Toronto zachwyca eleganckim wystrojem, czerpiąc jednocześnie z otaczającej go natury. Tutaj zieleń krajobrazu jest pełnoprawnym elementem dekoracyjnym za sprawą dużych, panoramicznych okien. 

Z widokiem za oknami harmonizuje wystrój wnętrza. Dużo tutaj drewna - zarówno na podłogach, jak i w formie eleganckich mebli. Centrum domu jest klatka schodowa, poprowadzona przez trzy kondygnacje, wykonana niemal w całości w drewnie (zarówno stopnie, jak i balustrady schodów). 

Z przodu domu urządzono strefę jadalnianą, pięknie oświetloną naturalnym światłem, wpadającym do środka przez ogromne okno. Jadalnię połączono z elegancką kuchnią, a funkcje te oddziela umownie duża wyspa.

Wystrój wnętrza oparto o materiały wysokiej jakości. Obok naturalnego drewna znajdziemy tutaj również piękny, naturalny kamień, przemieniający kuchnię i łazienkę w ekskluzywne przestrzenie. Wszystko zamknięte zostało w delikatną paletę bieli, beżów, szarości i brązów. 

Projekt: TACT design, tactdesign.ca.

Zdjęcia: David Giral.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Brak danych Brak danych, 2016-01-26 09:17:05

    ten regał na ksiazki mi sie podoba, chce taki zrobic w gabinecie
  • jukuj, 2016-01-15 23:55:20

    Fajny pomysł z regałem na książki chociaż brakuje mi ściany na reprodukcje, które tak by tutaj pasowały.

POLECAMY W SERWISACH