Mieszkanie w stylu glamour - strefa dzienna. Projekt: Aleksandra Pater-Bartnik, ArchOmega Studio. Fot. ArchOmega Studio

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Mieszkanie w stylu glamour - strefa dzienna. Projekt: Aleksandra Pater-Bartnik, ArchOmega Studio. Fot. ArchOmega Studio
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
23 sty 2018 11:19

Mieszkanie w stylu glamour - zobacz jak uzyskać ten efekt

Już stając w progu mieszkania nie mamy wątpliwości co do stylu, w jakim zaaranżowano wnętrze. Komfortowe, tapicerowane meble, błyszczące chromowane dodatki, efektowne lampy - wszystko charakteryzuje szyk i elegancja typowe dla stylistyki glamour.

Projektantce, dzięki zachowaniu umiaru i odpowiednich proporcji, udało się uniknąć efektu przeładowania wnętrz detalami. Pomieszczenia zaaranżowano w stonowanej kolorystyce, którą przełamują elementy utrzymane w ożywczej, miętowej tonacji. Projektantka stosuje je konsekwentnie w korytarzu, salonie, gabinecie oraz w sypialni. Stylistyczną spójność pomieszczeń budują również jasne meble w stylu angielskim. 

Otwarta strefa dzienna została jednoznacznie podzielona na kuchnię z jadalnią oraz jasny salon. Duże okno z wyjściem na taras, podwieszana szafka pod telewizor i delikatny szklany stolik dają wrażenie niezwykłej lekkości. Na tym tle wyraźnie odcina się cięższa zabudowa kuchni i jadalni z dużą industrialną lampą nad stołem.

Czarno-biała łazienka, na pierwszy rzut oka wydaje się minimalistyczna. Jednak poprzez zastosowane dodatki, oświetlenie nad wanną i nietypowy sposób ułożenia płytek na ścianie naprzeciw wejścia, również zyskała rys glamour. Wąskie płytki ułożone w jodełkę to motyw, który odnajdziemy także w kuchni i zabudowie kominka w salonie.

Zobacz inne realizacje tej projektantki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH