Kuchnię otwarto na jadalnię, choć podział pomiędzy pomieszczeniami jest wyraźnie zaznaczony poprzez wnękę w ścianie pomiędzy dwiema przestrzeniami. Fot. Alvhem Makleri.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Kuchnię otwarto na jadalnię, choć podział pomiędzy pomieszczeniami jest wyraźnie zaznaczony poprzez wnękę w ścianie pomiędzy dwiema przestrzeniami. Fot. Alvhem Makleri.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
18 paź 2016 09:44

Przestronne i przytulne. Zobacz jasne wnętrze ocieplone drewnem

Wnętrze urzeka przestrzenią i jasnymi, stonowanymi kolorami. Nie zabrakło w nim również ciepłych akcentów.

Trzypokojowe mieszkanie z przestronnym salonem z oknami, wyglądającymi na dwie przeciwstawne strony świata zachwyca dbałością wykończenia i pomysłowymi rozwiązaniami.

Po wejściu do mieszkania wita nas całkiem przestronny hol, który bezpośrednio prowadzi do toalety, przeznaczonej dla gości. W jej wnętrzu znajdziemy funkcjonalne wc, umywalkę i lustro. Z holu możemy przejść również bezpośrednio do znajdującej się po jego lewej stronie sypialni – zaadaptowanej na pokój dla dzieci, oraz przestronnej strefy dziennej.

Strefę dzienną stanowią salon połączony z jadalnią, otwartą na kuchnię. Obszerne pomieszczenie o długości 12 metrów, rozświetla słońce, wpadające do środka z okien zlokalizowanych na dwóch prostopadłych ścianach. Wnętrze na przestrzał z jednej strony mieści przytulny salon z kącikiem wypoczynkowym i niewielką biblioteczkę, z drugiej strony – z jadalnią, z której możemy przejść do kuchni.

Kuchnia to królestwo bieli. Białe są tutaj duża wyspa kuchenna, wysoka zabudowa, okap kuchenny, a nawet bateria zlewozmywakowa. Całość utrzymana jest w nowoczesnej, oszczędnej stylistyce. Dominują proste, geometryczne gładkie formy. Wrażenie zimna w kuchni przełamuje widoczna przez dużą wnękę ściana w jadalni, wykończona w całości obudową drewnianą w ciepłym kolorze oraz jasny drewniany parkiet na podłodze kuchni. Ciepły klimat panuje również w salonie, gdzie domową atmosferę budują przytulne tkaniny i dębowy parkiet na podłodze.

Sąsiadującą z salonem sypialnię utrzymano w jasnych kolorach. Wysoka biała obudowa nad drzwiami, prowadzącymi do łazienki pana i pani domu, pomalowane na biało ściany oraz wykładzina w kolorze szarości, wpadającej w biel tworzą jasne, świeże wnętrze. Ocieplone zostało one drewnianymi akcentami oraz złotą, ozdobną ramą powieszonego na stronie lustra.

Mieszkanie wystawione na sprzedaż przez szwedzką agencję Alvhem Makleri.

Zdjęcia: Alvhem Makleri.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH