Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kominek z czarną obudową doskonale wpisuje się w charakter wnętrza. Ulokowano go na ścianie łączącej salon z korytarzem, dzięki czemu jest widoczny z każdego punktu salonu i jadalni. Fot. MTM Styl

Kominek z czarną obudową doskonale wpisuje się w charakter wnętrza. Ulokowano go na ścianie łączącej salon z korytarzem, dzięki czemu jest widoczny z każdego punktu salonu i jadalni. Fot. MTM Styl
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 09 wrz 2016 12:53 (aktualizacja: 11 wrz 2016 12:05)

Mały dom - zobacz jak go urządzono

Prosta forma i neutralne barwy to cechy charakterystyczne otwartej strefy dziennej w projekcie Ariel 4. Dominują tu biel, czerń i odcienie szarości.

Zastosowanie tych barw w minimalistycznie urządzonej przestrzeni, pogłębia efekt przestrzenności. Interesująco też wygląda skontrastowanie czystego koloru ścian z oryginalnymi wzorami mebli. Tu na największą uwagę zasługuje ciemnofioletowy puf, który stanowi wyjątkową ozdobę salonu.

Centralne miejsce niewielkiego domu, o powierzchni blisko 140 metrów kwadratowych, zajmuje strefa dzienna z półotwartą kuchnią. Ogromnym atutem projektu są duże przeszklenia, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza. Ponadto, bezpośrednio z salonu możemy dostać się na częściowo zadaszony taras, który będzie naturalnym powiększeniem przestrzeni rekreacyjnej. 

Jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy, niepodpiwniczony, swoim programem zapewniający komfort 4-osobowej rodzinie. W części dziennej przewidziano salon z jadalnią, kuchnię ze spiżarnią oraz wc. W części nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, z czego jedną z łazienką i garderobą oraz łazienkę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA