Otwarta strefa dzienna składa się z salonu, jadalni i kuchni o łącznej powierzchni użytkowej 40 metrów kwadratowych. Biały kolor większości ścian i duże przeszklenia zapewniają dużą dawkę światła przez cały rok. Ciemna narożna kanapa i  czekoladowa stolarka okienna pięknie kontrastują w tym jasnym wnętrzu. Kuchnia została delikatnie odseparowana od holu za pomocą praktycznego baru z miejscem na kącik śniadaniowy. Projekt: Tris II, Fot. Dobre Domy

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Otwarta strefa dzienna składa się z salonu, jadalni i kuchni o łącznej powierzchni użytkowej 40 metrów kwadratowych. Biały kolor większości ścian i duże przeszklenia zapewniają dużą dawkę światła przez cały rok. Ciemna narożna kanapa i czekoladowa stolarka okienna pięknie kontrastują w tym jasnym wnętrzu. Kuchnia została delikatnie odseparowana od holu za pomocą praktycznego baru z miejscem na kącik śniadaniowy. Projekt: Tris II, Fot. Dobre Domy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 lis 2016 11:27

150-metrowy dom. Zobacz projekt i wnętrza

Tris II to piękny dom z poddaszem użytkowym. Klasyczna forma domu kryje w sobie niezwykle funkcjonalne i nowoczesne wnętrza.

Dom składa się z połączonych ze sobą dwóch brył: części mieszkalnej i dwustanowiskowego garażu. Obie części wieńczy dwuspadowy dach. Do wykończenia fasady domu zastosowano biały tynk, kamień i naturalne drewno. Te niezwykle eleganckie i ponadczasowe materiały sprawiły, że dom prezentuje się niezwykle elegancko.

Ogromnym atutem są również duże przeszklenia o nietypowym kształcie. Urozmaica to formę architektoniczną budynku i nadaje mu swoistej lekkości. Od strony ogrodu zaprojektowano rozległy taras i piękny balkon. Atutem domu jest też ogromny garaż, który posiada dodatkowe wyjście bezpośrednio do ogrodu.

Wygodny układ pomieszczeń

Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią. Przestrzeń sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Dzięki zastosowaniu formy open space'u, wnętrze zyskuje na przestronności. Duże przeszklenia zapewnią dużą dawkę promieni słonecznych przez cały rok.

Bezpośrednio ze strefy dziennej zaprojektowano wyjście na rozległy taras, który w naturalny sposób zaprosi do wypoczynku w ogrodzie podczas ciepłych miesięcy. Dodatkowo na parterze, tuż przy wiatrołapie znajduje się praktyczny gabinet (który można też zagospodarować na pokój gościnny lub pokój do zabaw dla dzieci) oraz łazienka, kotłownia i garaż.

Poddasze składa się z trzech sypialni, łazienki, pralni oraz komfortowego modułu dla gospodarzy, który składa się z dużej sypialnia i garderoby. Dodatkowo z dwóch sypialni mamy bezpośrednie wyjście na balkon.

Piękne, jasne wnętrza

Styl i kolorystyka wnętrz nawiązuje do wykończenia elewacji. Króluje tu biel, kamień i naturalne drewno. W salonie na uwagę zasługuje ściana kominkowa i telewizyjna. Zastosowanie w tym miejscu naturalnego kamienia nadaje niezwykłej elegancji i dostojności. W połączeniu z jasnym kolorem pozostałych ścian i dużymi przeszkleniami daje to efektowną kompozycję. Ważnymi elementami wystroju są nowoczesne meble i bardzo ciekawe elementy oświetlenia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH