Najpiękniejsze wnętrza 2017 roku. Projekt: Maria Biegańska, Ewelina Pik. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [30 zdjęć]

Najpiękniejsze wnętrza 2017 roku. Projekt: Maria Biegańska, Ewelina Pik. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
31 sty 2018 10:26

15 najpiękniejszych wnętrz 2017 roku!

Nowoczesne czy klasyczne? W bieli czy szarości? A może z nutą wyrazistych barw? Zobaczcie top 10 projektów wnętrz prezentowych na naszym portalu w 2017 roku.

Chcecie wiedzieć, jakie projekty były najchętniej oglądane przez naszych użytkowników?

Wśród wybranych przez nas 15 realizacji znajdują się i duże domy, i niewielkie kawalerki. Oczywiście niezmiennie popularnością cieszą się małe mieszkania, co nie dziwi, biorąc pod uwagę metraż przypadający na statystycznego Polaka: na osobę to jedynie 25 metrów kwadratowych!

Wśród 15 najpopularniejszych projektów, które użytkownicy portalu Dobrzemieszkaj.pl mogli zobaczyć w minionym roku najpopularniejsze okazały się nieduże, ale modnie i praktycznie zaaranżowane przestrzenie. Zauważyliśmy, że poza hitowymi projektami w bielach i szarościach, coraz większym zainteresowaniem cieszyły się projekty, w których architekci postawili na bardziej wyraziste kolory. Coraz odważniej do wnętrz wkraczały żółć, czerń, niebieski i fiolet. Wśród ulubionych wnętrz naszych użytkowników nie brakuje też tych urządzonych w lekko loftowej stylistyce. 

Zapraszamy do galerii  zdjęć, gdzie pokazujemy 15 pięknych projektów wnętrz 2017 roku, które cieszyły się największym uznaniem wśród użytkowników portalu Dobrzemieszkaj.pl

Rodzinne wnętrze - zobacz piękne mieszkanie w zabytkowej 

Położone w samym centrum Krakowa mieszkanie usytuowane jest na poddaszu starej, zabytkowej kamienicy. Odnajdziemy w nim elementy stylu industrialnego, ale też skandynawskiego. Jest nowocześnie, ale z elementami vintage. Projekt: Katarzyna Walawska. Fot. Bartosz Jarosz

Mieszkanie w bloku - zobacz projekt modnego wnętrza

To mieszkanie, mimo że znajdujące się w nowiutkim bloku, ma duszę, której nie powstydziłyby się stare warszawskie kamienice. Oprócz modyfikacji układu lokalu, architekt zdecydowała się również zmienić kolor stolarki okiennej z białego na antracytowy oraz odsłonić betonowy strop w łazience – odważne posunięcia, które wynikały bezpośrednio z preferencji inwestorów. Niewielki aneks kuchenny tworzący z sąsiadującym salonem otwartą strefę dzienną trzeba było urządzić tak, aby uporać się z niewielkim metrażem i zmieścić miejsce na przechowywanie win (priorytet dla właścicielki!).
Projekt: arch. Karolina Karwowska. Fot. Michał Młynarczyk

Nowoczesny dom - piękne wnętrza w bieli i szarości

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH