Fot. Pulva

Zobacz galerię [21 zdjęć]

Fot. Pulva
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
08 paź 2016 08:52

Biel i drewno - zobacz niezwykły dom

Dom w Wolsztynie to 190 m2 przestrzeni, w której dominuje skromność, czystość oraz pozytywne emocje. Wszystko to zostało zawarte w czystości bieli i delikatności drewna.

Dzięki wrażliwości inwestorów powstał wyjątkowy dom, który jest spójny z ich charakterem.

Warto zauważyć, że w tej realizacji wyposażenie nie dominuje, jest jakby zawieszone w powietrzu, unosi się nad białą posadzką. O jakości decydują wyjątkowe produkty Porro, Antonio Lupi, Zucchetti, Zajc.

Schody tworzy graficzna biała wstęga spięta magią drewna. Jest to ciekawy przypadek, bo to właśnie schody były najtrudniejszym i zarazem najciekawszym wyzwaniem. W dużej mierze to one spowodowały, że ten dom ma swój indywidualny charakter, który trwa i cieszy każdego dnia

Wnętrza są lekkie i uspokajają. Dzięki konsekwencji kolorów mają siłę i charakter. Momentami biel buduje zakasujący i kontrastowy dialog z czernią. Ale jest to potrzebne, podobnie jak w życiu potrzebne są emocje i adrenalina. 

W projekcie zastosowano następujące produkty i materiały:

1. Kuchnia ZAJC

2. Jadalnia
Stół – Porro
Krzesła – Porro

3. Łazienka
Umywalka – Antonio Lupi
Wanna – Antonio Lupi
Wieszak przy wannie – Antonio Lupi
Armatura – Zucchetti

4. Toaleta
Umywalka – Antonio Lupi

5. Gabinet
Zabudowa – Porro
Krzesło – MDF Italia

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Graża, 2016-10-27 16:12:22

    Jak dla mnie to zupełnie nie do mieszkania. Jak w laboratorium albo szpitalu jakimś. Może wystarczyłoby zawiesić kilka obrazów, żeby zrobiło się jakoś bardziej przytulnie? Narazie jestem na nie i nie zamieszkałabym

POLECAMY W SERWISACH