Elegancki i ponadczasowy projekt mieszkania dla singla. Projekt: Estera i Robert Sosnowscy / Studio Projekt. Zdjęcia: Fotomohito

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Elegancki i ponadczasowy projekt mieszkania dla singla. Projekt: Estera i Robert Sosnowscy / Studio Projekt. Zdjęcia: Fotomohito
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Archiconnect.pl
19 marz 2018 11:30

Czarno-białe wnętrze - ponadczasowy projekt

Elegancka stylistyka i najwyższej jakości materiały, użyte do aranżacji mieszkania sprawiają, że jego wystrój nie zestarzeje się przez lata. Wykorzystanie do maksimum niewielkiej przestrzeni pozwoliło stworzyć komfortowe warunki mieszkańcom.

Właściciel mieszkania to mężczyzna, młody biznesmen o pragmatycznym podejściu do życia. Zależało mu na funkcjonalnym zaaranżowaniu przestrzeni w stonowanej kolorystyce. W mieszkaniu dominuje biel i czerń, przełamane pastelowymi detalami. 

Dzięki wyburzeniu ściany między salonem a kuchnią, uzyskano otwartą strefę dzienną z wydzielonym miejscem do spożywania posiłków. W salonie udało się również wygospodarować miejsce na kącik do pracy. Proste podwieszane meble nadają wnętrzu lekkości.

Mimo, że mieszkanie samo w sobie jest niewielkie - liczy ok. 50 m kw., projektantom udało się wygospodarować dość sporą kuchnię. Błyszczące białe szafki są niezwykle pojemne, a przy tym nie pomniejszają optycznie wnętrza. 

Autorzy projektu, Estera i Robert Sosnowscy (Studio Projekt) zajęli 2. miejsce w tegorocznym konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań "Dobrze Mieszkaj - najlepsze projekty" - edycja warmińsko-mazurska.

Zobacz projekt, który zwyciężył

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
  • Estera Sosnowska, 2018-03-22 21:36:47

    Vibia
  • Emila, 2018-03-20 13:15:37

  • Roxy, 2018-03-20 10:12:59

    Proszę o podanie nazwy firmy lampy nad stołem jadalnianym.

POLECAMY W SERWISACH