Perfekcyjnym dopełnieniem komfortowego układu pomieszczeń jest zadaszony taras. Projekt: arch. Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Perfekcyjnym dopełnieniem komfortowego układu pomieszczeń jest zadaszony taras. Projekt: arch. Artur Wójciak. Fot. Pracownia Projektowa Archipelag
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
11 lis 2017 10:09

Dom parterowy, który uwodzi przytulnością

Dom Tanita II G2 to idealny przykład jak harmonijnie połączyć nowoczesny design z przytulną wygodą. Projekt stawia na funkcjonalność i duże przeszklenia, dzięki którym granica między wnętrzem a ogrodem subtelnie się zaciera.

Tanita II G2 to dom, który zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Wizytówką projektu wrocławskiej Pracowni Archipelag są pogodne, świetliste pomieszczenia, w których każdy czuje się komfortowo i swobodnie.

Dużym atutem domu jest otwarta część dzienna, która integruję rodzinę wokół wspólnych zajęć. W salonie rządzi ponadczasowa biel połączona z modnymi dodatkami i ciekawym oświetleniem. Uwagę zwraca dekoracyjna cegła tworząca atrakcyjne tło dla domowych wieczorów filmowych, a także optymistyczne, żółte fotele wnoszące do środka solidną porcję pozytywnej energii.

Jadalnia i ogród na wyciągnięcie ręki

Jedną z najatrakcyjniejszych części domu Tanita II G2 jest słoneczna jadalnia. Duży, rodzinny stół usytuowany w bliskim sąsiedztwie szerokich przeszkleń sprawia, że mieszkańcy mogą delektować się nie tylko pysznym posiłkiem, ale także panoramicznym widokiem na ogród.

Zobacz także: Przytulny dom z atrakcyjną antresolą. Prezentujemy projekt i wnętrza

Do celebrowania wspólnych chwil zachęca również nastrojowy kominek – w jego blasku i towarzystwie drewna przyjemnie trzaskającego w palenisku odpoczywa się po prostu wspaniale.

Poddasze do późniejszej adaptacji

Projekt Tanita II G2 należy do kategorii domów z poddaszem do późniejszej adaptacji, które umożliwiają etapowanie inwestycji. Dodatkowe 73,84 m² na poddaszu oferuje szerokie możliwości aranżacji.

W zależności od indywidualnych potrzeb rodziny, w późniejszym terminie można na nim urządzić osobne pokoje dla dzieci, zaciszny gabinet do pracy, osobną sypialnię z własną łazienką i garderobą lub standardowy strych z suszarnią. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy myślą o rozbudowie domu w przyszłości.

TEKST: Anna Czyż, kierownik ds. rozwoju, Pracownia Projektowa Archipelag

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH